Mažeikiuose pradedamas šildymo sezonas

Kaip informavo Savivaldybės atstovai, šildyti daugiabučius namus planuojama pradėti kitą savaitę. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Nuo trečiadienio Mažeikių rajono gydymo ir švietimo įstaigose pradedamas šildymo sezonas. Daugiabučiai namai šilumos turėtų sulaukti kitą savaitę.

Gali rinktis šildymo intensyvumą

Pirmosios šilumos sulauks mokyklos, lopšeliai-darželiai ir gydymo įstaigos. Jų vadovai galės pasirinkti šilumos tiekimo intensyvumą, atsižvelgiant į nustatytų higienos normų reikalavimus.
UAB „Admituras“, švietimo ir gydymo įstaigų pastatus administruojančios įmonės, vadovas Antanas Barvydis „Santarvei“ sakė, kad dėl šildymo įjungimo problemų neturėtų būti, nes visos sistemos yra paruoštos.
„Pagal Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymą, šildymą turim pradėti per tris kalendorines dienas. Tačiau mokyklų, darželių, gydymo įstaigų vadovai gali kreiptis dėl šildymo intensyvumo nustatymo.  Tai yra, jei patalpų temperatūra atitinka higienos normas, galima šildymą pradėti vėliau, arba savaitgaliais, kai mokyklose žmonių nėra, šilumos temperatūrą sumažinti iki minimumo“, – paaiškino A. Barvydis.

Pasirinks patys

Administruojančios įmonės vadovo teigimu, kol kas niekas iš minėtų įstaigų vadovų dėl šilumos tiekimo sumažinimo nesikreipė.
Tokio pageidavimo nėra gavęs ir Švietimo skyrius. Tačiau skyriaus vadovas pripažįsta, kad visose švietimo įstaigose šildymo sezoną jau reikia pradėti.
Mokyklų ir darželių vadovams yra leista taupyti, prisukant arba visai užsukant šilumą savaitgaliais – svarbu nepažeisti higienos normų reikalavimų.

Šildys nuo kitos savaitės

Kaip informavo Savivaldybės atstovai, šildyti daugiabučius namus planuojama pradėti kitą savaitę.
A. Barvydžio teigimu, kol kas niekas iš daugiabučių namų gyventojų nesikreipė, kad šiluma būtų įjungta anksčiau laiko. Bet jau yra gautas vieno Sodų gatvės daugiabučio namo gyventojų prašymas, kad šildymas būtų pradėtas tik nuo lapkričio pirmosios.
„Tačiau jei į mus kreipsis bent vienas šio namo gyventojas su prašymu šildymą įjungti kaip ir kitiems miesto daugiabučiams, privalėsime tai ir padaryti. Šiuo atveju neužtenka surinkti daugumos gyventojų parašų, reikia, kad visi iki vieno gyventojai sutiktų, jog šiluma būtų įjungta vėliau“, – paaiškino A. Barvydis.

17 Atsakymų į “Mažeikiuose pradedamas šildymo sezonas”

 1. SALTUKE parašė:

  O KODEL PAS MENE NERA SILDYMO?

 2. as parašė:

  Nu ka, ijunge ta sildyma, radiatoriai vos drungni, drebu siandien taip pat kaip ir vakar. Ar cia taip ir turi buti? Ar pasiltes radiatoriai??ar mokesim tiek kiek sildo, ar mokesim kaip uz karstus radiatorius, nieko nesuprantu. kodel turiu moket uz sildyma ir drebet namie.

 3. Vasia parašė:

  UZTENKA VENO kuris nori sildymo ir tada ijungs visam namui sildyma,vadinasi turi uztekti ir vieno pries ir nejungs ….MONOPALININKAI

 4. nuvat parašė:

  lauke 15 silumos, o jie jau sildys, tik neraso nuo kurio treciadienio – gal gruodzio men.kuri? Kam salta, apsivilkit tuos kailinius ir bus silciau, o jei nepatinka, prasom gyvent nuosavam name ir sildytis net vasara!

 5. šalantys:) parašė:

  pasipiktinusi,tavo tiesa.GREICIAU IJUNGTU SILDYMA,O TAI BAISU,NAMIE REIKIA SU KAILINIAIS VAIKSCIOTI!

 6. VALE parašė:

  Prasided melzimo sezons,bet karviu banda mazeja,bega jos i zalesnius laukus,o likusios sulyso mazai pieno beduos….

 7. Liuse parašė:

  A kun sildysat,ora gal? Taigi sienos kiauros:)))

 8. pasipiktinusi parašė:

  Pavasarį,kai jau buvo labai šilta,dar pleškino radiatoriai, niekaip neprisiruošė išjungti šildymo,o dabar ,kai taip šalta,niekaip neįjungia.Junkit greičiau šildymą, kodėl turim būti soc.remtinų pijokų įkaitais???

 9. Zuosė parašė:

  Bet jie patys sau prieštarauja…Vienur rašo,kad šildymą pradeda kai lauko temperatūra 3 paras mažesnė nei 10 laipsniu.O čia rašo kad daugiabučiuose pradės kitą savaitę…Tai nuo trečiadienio iki kitos savaitės kiek parų jau gaunasi?Jei ką,tai mano lauko termometras jau kelias dienas nesiekia 10 laipsniu…

 10. mama parašė:

  dirbkit brangieji nereiks nuo vaiku kasni atimti,ir uz siluma susimokesit.O salant tik vaikam pakenksit.Reikia mirk atsikelk kad sildyma ijunktu.Namie tik15laipsniu.Lendi i patalus kaip i vandeni.

 11. ***** parašė:

  Tik greičiau įjunkit šildyma manuose,kiek galima šalt. Aš jau geriau moku už šildymą,nes vaistai vaikams dar brangiau kainuos ir gydyt juos reikės,nesiruošiu taupyt sveikatos saskaita. O tie kurie prieš,tai tik pensininkai ir bevaikiai,kurie visą žiemą galėtu šildymo nesijunkt. Taupykit kur reikia,mažiau gerkit ir susimokėsit.

 12. pabludot parašė:

  dar ne tiek salta, kad reiktu siluma ijungt. ka darysit kai moket reikes. nuo lapkricio 1d pats tas.

 13. lukunas parašė:

  Šakės ir vėl vaikams teks sumažinti maisto normą, kad už šildymą sumokėčiau.

 14. Jabbar parašė:

  Tikiuosi tai ne Sodų g. 10?
  Aš noriu šiltai gyvent.

 15. Komentatorius parašė:

  Nu pagaliau, kiek buvo galima laukti. Šildymą ant viso gazo įjunkit.

 16. XXX parašė:

  Teks pasirinkti kas svarbiau:ar samagono lakimas,ar gyvenimas šiltai ir jaukiai.

 17. Julius iš Židikų parašė:

  iš ko reikės gerti, jei už šildymą teks mokėti?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto