Mažeikiuose – Premjero S. Skvernelio vizitas

Nuotr. iš LR Vyriausybės kanceliarijos archyvo

Mažeikiuose lankosi Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis ir jo komandos atstovai.
Pirmasis Vyriausybės vadovo vizitas – Mažeikių Gabijos gimnazijoje.
Premjeras susitiks ir su Mažeikių rajono verslo bei vietos valdžios atstovais, lankysis   AB „ORLEN Lietuva“.
Savivaldos vadovai tikisi, kad bus aptarti galimi investicijų planai, Rengės geležinkelio ruožo atstatymas, už kurio išardymą „Lietuvos geležinkeliams“ Europos Komisija pernai spalį skyrė beveik 28 mln. eurų baudą, pramonės parko įkūrimo rajone galimybės ir kiti klausimai.
Numatytas susitikimas ir su Ukrinų kaimo bendruomene.

25 Atsakymai į “Mažeikiuose – Premjero S. Skvernelio vizitas”

 1. o parašė:

  kokia iš to vizito nauda, jokios.

 2. Juozas parašė:

  Kodėl Mazeikiai turi tokią blogą karma. Garbės piliečiai vienas KGB agentas, kitas velnio tarnas…Matyt ir su valdžia mums nesiseka. Liūdna

 3. to to Ieškokime geresnių parašė:

  Jūs turbūt supratote, kad parašėte pačią didžiausią nesąmonę, kokią galima parašyti arba praleidote progą nerašyti.Sėkmės

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  At tik ne su naujo vadovo atėjimu Gabijos muzikos mokytoja pradėjo namo gyventojoms diagnozes nustatinėti , viešai vadinti neadekvačiomis,sergančiomis senatviniu marazmu. Įdomu, kokiais epitetais vadina mokinius? Seniau mokytojas buvo žinovas ne tik savo dėstomo dalyko, bet ir išmanė etikos ir moralės klausymus. Nenuostabu, kad nebegerbiamas mokytojas. Šaukštas deguto medaus statinę pagadina.

 5. to Ieškokime geresnių parašė:

  O tie laiko patikrinti sąžiningieji tai Songaila, Rimkienė ir skundų rašymo čempionė Šilinskienė?:-) :-) :-) Tik ketvirto niekaip negaliu prisiminti :-) Gal pasufleruosit, kas jis galėtų būti? :-)

 6. siaip parašė:

  Skvernelis nieko nedirba, bet va musu rinktas Seimo narys, tikra darbscioji bitute. Dirba issijuoses, atliktu darbu sarasu, galetumem kelia is Vilniaus i Mazeikius nuklot, laukiu nesulaukiu, kol savivaldybe iskels i Telsius, nes jau visos svarbiausios instancijos iskeltos is 8 pagal dydi Lietuvos miesto i …niolikta ir cia beliko tik filialai. Meras musu, taipogi kosminis, kaip kazkas pasake – geras zmogus ir cia didziausias jo atliktas darbas, “opozicijos lydere” pati “nuosirdziausia” pasulyje, na zodziu – Mazeikiai tai rojus zemeje… Uz ka tos nelaimes?

 7. shiusha parašė:

  kam beskaityti Santarve, jei Tapino poste viskas aiskiai nusviesta?

 8. gyventojas parašė:

  Gerbiamieji, galvokit apie vietinę valdžią….,ką rinksit ? Suprantu, kad merui bei ponioms iš kairės ir dešinės mes nerūpim…..ar jie kada atėjo pažiūrėti kokie keliai prie daugiabučių.Tikrai neatėjo, jeigu kitoks būtų požiūris dėl žmogaus, kitaip ir dirbtų.Bet reikėtų ,,suprasti ”,juk amželis…..,reikėtų poilsiauti.Administracijos direktorius bei p. ŽIULBA kabinetiniai vadovai, nemato kokie šiukšlynai, kokios šiukšlių aikšteles, be grindinių. Kur žiūri savivaldybės gydytoja? Ar galima tokias šiukšlių aikšteles eksplotuoti? Kas mes – nebeturim teisių….jūs negirdit ko prašome….pačių elementariausių dalykų, juk 21 amžius?Miesto gaspadorius – seniūnas senai blogai prižiūri miestą, kodėl savivaldybė nemato?Kyla klausimas ar jūs prisvilę prie kabinetinių kėdžių, ar visi pučiat į vieną dūdelę…..Kur seimo narys,kad toleruoja tokius dalykus?

 9. Lietuva vargs parašė:

  kol valdzioje bus menkystos valdzioje.Sito niekas nezinojo,pastate ministru ir jis pasiunte visus juokinusia Grauziniene na… ir tada jis toks populiarus tapo,net premjeras dabar:)) Ziurek dar prezidentu isrinks:))Zmones kada jus mastyt pradesite?

 10. Siga parašė:

  Slykstu ziuret i ta skverneli pazadu karaliu ,musupinigus naudoja niekam ,kaip niekine skrajute pasto dezuteje.o musiskiai valdzios atstovai lyg subinlaiziasypsos,perka” butinybes “vertus visureigius,nes nenueis kojom ar blogesne masina koki sudina apdovanojima iteikt,pasedet posedziu salej be reikalo ,kokioj baznycioj pasedet zodi tart nereikalinga .geda isnaudotojai liaudies ,padlaizunai,isdavikai .fu slykstu ziuret i jus

 11. 27TAM parašė:

  Visi vienodi, kas mums leidzia pasirinkti?

 12. Tomis parašė:

  Kada sulauksime kitų pretendentų?

 13. koksskirtumas? parašė:

  Gaila,kad žmonės perskaitę tik “Čipolino nuotykius” patenka į tokius postus.

 14. to to to Gabija nusivažiavo parašė:

  Kiek man žinoma, Gabijos direktorius socialdemokratų socialdemokratas.

 15. mažeikiškis parašė:

  Kam taip toli, į Ukrinus, vežti gerb. svečią? Reikėjo čia pat, vietoje, parodyti savo miesto “pasididžiavimą” – tiltą per geležinkelį, kurio beje šiandien, lyg tyčia, neveikia liftas. Būtų maloniai pabendravęs su senute, kuri dviem ramentais pasiremdama, sunkiai lipo laiptais.
  Kadangi p. S.Skvernelis lankėsi soc. rūpybos sk., tai galėjo paklausti p. Kryžiaus, kodėl nuo spalio mėn. nebuvo padidinta šalpos pensija neįgaliesiems?

 16. lolas parašė:

  Čia kurie rimti politikai dirba? Gal Mažeikių seimo narys išrinktas?

 17. to to Gabija nusivažiavo parašė:

  Prie ko čia Račkauskas? Tiesiog nesuprantu žmonių, prijaučiančių šitam pseudo-politikui. Rimti žmonės po mokyklėles nevažinėja ir dirba tyliai.

 18. to Gabija nusivažiavo parašė:

  Nežinau ką žmogeliukas taip rašydamas turi galvoti? Matyt sentimentai Račkauskui?Būtų ministras socialdemokratas, būtų atvykęs pas jus

 19. Jazminas parašė:

  Rinkimai prasideda… tegul Skverneliui savivaldybė savo džipus parodo

 20. Gabija nusivažiavo parašė:

  Rimtai, Gabija? Parsiduodat rinkiminei kampanijai? Atvažiavo kovarnis pasireklamuot… Vien už tą pasisakymą, kad “reikia su Rusija draugauti” tas Skvernelis turėtų nesiartinti prie jaunimo bent per 100 metrų.

 21. E.V. parašė:

  Puikiai atsimenu laikus, kai į Mažeikius važinėdavo pats Brazauskas ir reikalaujantiems negrąžinto atlyginimo “Oruvos” darbuotojams vis žadėdavo:”Padėtis yra kontroliuojama, atlyginimai bus sumokėti”. Bet buvo išrinktas Prezidentu ir vizitai baigėsi. Atlyginimai liko neišmokėti, o pats dabar padėtį kontroliuoja kitam pasauly. Kas gali paneigti, kad Skvernelio vizitas labai panašus į Brazausko vizitą? Juk taip lengva pasivažinėti, pasidairyti ir pažadėti. O ten, kaip bus taip bus. Kaip nors išsisuks.

 22. Ieškokime geresnių derybininkų Mažeikiams tarp LR Vyriausybės, Seimo parašė:

  Siūlau bandyti per kitus savivaldos rinkimus balsuoti ne už partijas.Pažįstu bent 4 sąžiningus, laiko patikrintus žmones.Gal jie sutiktų kandidatuoti savivaldos rinkimuose? Po to geriausią renkame į LR seimą. Sutinku ,čia eksperimentas būtų mums, mažeikiškiams, bet gal jis pasitvirtintų?

 23. ??? parašė:

  Kas iš to pašnekes,pažades ir patiešis, ko ner susitikimo su paprastais gyventojais,o tik su išrinktaisiais.Geda matyt , o gal ko bijo.Sakys va Ukrinuose – kaip ten nuvažiuot? ,verslininkais -ten verslo klausimai, nafta -cha,cha ..neieisi.Taigi nykstantis Mažeikiai, va norėtus sužinoti, kada savivaldybe iškels į Telšius.

 24. visada malonu parašė:

  Puiku.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto