Mažeikiuose – profesionalus kino teatras?

Kino klubas „Pirmas kadras“ rugsėjo mėnesį minės trejų metų sukaktį. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Beveik prieš trejus metus Mažeikiuose duris atvėręs kino klubas „Pirmas kadras“ išgyvena sunkų laikotarpį. Klubo vadovė Brigita Petkutė įsitikinusi, kad kino veiklą gali išgelbėti tik jo plėtra – profesionalaus kino teatro steigimas. Tuo labiau kad Mažeikiams pagalbą ir investicijas siūlo viena prodiuserių kompanija.
Savivaldos vadovai palaiko idėją. Jeigu pavyks rasti visoms pusėms priimtiną sprendimą, jau rudenį kino filmų demonstravimas gali persikelti į Savivaldybės kultūros centrą.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

13 Atsakymų į “Mažeikiuose – profesionalus kino teatras?”

 1. je parašė:

  vaikiški paistalai…kultūros centruose kinas nepasiteisina, daug investicijų, patalpos turi atitikti techninius reikalavimus, aparatūra brangi, darbuotojų išlaikymas, filmų nuoma, kultūros centro mažoji salė atgyvena, perdirbta buvusio bankrutavusio kino savininko, todėl pritariu Algirdui, daug problemų… ir vėl bus bankrotas….

 2. Nu a galit parašė:

  Akropolyje įsikūrusiame „Forum Cinemas“ kino teatre bus pristatyta visiškai nauja, viena pažangiausių kino rodymo sistemų pasaulyje – SCAPE
  Mokinkitės kokie tur but kinotetrai

 3. Joniui parašė:

  to kultūros gignto vadovė jau seniai pensijoj…. Vadovas jaunas vyrukas…. O kinas seniai reikalingas… GĖda, kad neturim normalaus kinoteatro…

 4. Jonis parašė:

  ar as teisingai supratau kad dabartine to kulturos giganto vadove ir savininke nori kad valstybe paremtu jos privatu bizni tai yra irengtu jai kino teatra ir raktus jai iteiktu ?Jeigu savivaldybe viska darys tai kam ta taip vadinama vadove reikalinga?Kad kita imone i kapus nuvarytu?

 5. viskas tvarkoje, jei ... parašė:

  Viskas būtų tvarkoje, jei vaikų, mokinių ,,negrūstų per nenorą“ į šį kino teatrą palaikyti to verslo. Sudaromos tokios sąlygos: nenorintieji eiti žiūrėti negali ,nes niekas jų neprižiūrės klasėse, darželiuose. ..Kodėl Mažeikiuose tokie ,,verslai „taip išlaikomi? Mažeikių muziejus, Viešoji biblioteka, kuri ir dabar vis dar šildoma (reikalingi dividentai?) ir pan…Leiskite patiems turėti teisę apsispręsti ko mums reikia ir ko ne.

 6. Algirdas parašė:

  KC variantas nepasiteisins. Mažoji salė nerentabili, o didžioji – užimta kultūriniais renginiais ir bus visada apytuštė, taigi nuostolinga. Kinui reikia visiškai kitos erdvės ir didelių investicijų, bet ekonomiškai tai neapsimokės, nes dabar yra pilna kitokių techninių alternatyvų kokybiškam kinui. Panevėžio „Garsas“ yra geras pavyzdys, kaip „valdiškas“ kinas merdėja…

 7. Vardas (privalomas) parašė:

  Reikia!

 8. hm parašė:

  A ten dar vadinasi kinoteatras sedet ant miegmaisiu ir ziuret sena projektoriu su 10w kolonelem

 9. jo parašė:

  Manau savivaldybe nieko nedarys, o priims giminiu i darba. Butu geriau priesingai

 10. Laura parašė:

  Aleliuja, kad tik išsipildytų,:) manau eitų daug žmonių, bent jau mano šeima tai tikrai :)

 11. Petra parašė:

  Tai kino teatro nebebus?

 12. Juozas parašė:

  Kažkaip nesitiki ar tai taps realybe… vien pagalvojus kiek kainuos įranga, senos salės sutvarkymas, komercinių filmų nuoma… Savivaldybė pamatys kainą ir eilinį kartą projektas bus palaidotas. Kaip ir arena…

 13. pagaliau parašė:

  Pirmas Kadras gera idėja, bet per daug megėjiška – repertuaras visada neįdomus, salė per maža, vieta užkampyje… visiškai palaikau idėją persikelti į kultūros centrą. Gera naujiena, kad atsirado remėjų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto