Mažeikiuose – stalo tenisininkų sambūris

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikiuose vyko trečiasis Lietuvos stalo teniso taurės etapas ir trečiąkart iš eilės mažeikiškis pateko tarp prizininkų.


Triumfavo stipriausieji

Sekmadienį Mažeikiuose vykęs trečiasis Lietuvos stalo teniso taurės etapas surinko per penkiasdešimt stalo teniso mylėtojų iš Lietuvos ir Latvijos.

Šios varžybos yra bene vienintelės, kuriose eiliniai stalo teniso mėgėjai gali susikauti su žaidėjais, užimančiais pirmąsias vietas šalies stalo teniso stipriausiųjų žaidėjų reitinge.

Tuo pasinaudojo ir mažeikiškiai, kurių per dešimtį pareiškė norą startuoti šiame etape. Dėl susiklosčiusio tvarkaraščio, lėmusio, kad tuo pačiu metu vyko ir Vokietijos stalo teniso lygos turas, mūsų miestui negalėjo atstovauti pirmoji šalies raketė Arnoldas Domeika ir jo brolis Tonetas, kuris šiuo metu reitinge užima penkioliktąją vietą.

Iš pirmojo šalies reitingo dešimtuko varžybose dalyvavo tik trys sportininkai, kurie ir užėmė pirmąsias tris vietas.

Etapo nugalėtoju tapo Mažeikių „Vijurko“ klubui komandinėse pirmenybėse atstovaujantis šeštasis pagal reitingą šilutiškis Matas Vilkas, antras liko kaunietis Matas Skučas, o trečiąją vietą iškovojo mažeikiškis Marius Bučys. Kovoje dėl trečiosios vietos Marius nugalėjo kitą mūsų miesto atstovą Algirdą Sriubą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto