Mažeikiuose startavo pirmasis šalies automobilių ralio etapas

Nuotrauka iš „ORLEN Lietuva-Mažeikių ASK“ archyvo

Mažeikių ir Akmenės rajonų keliais dvi dienas važiavo automobilių ralio meistrai – vyko pirmasis šalies automobilių ralio etapas „ORLEN Lietuva“. Jame puikiai pasirodė „ORLEN Lietuva-Mažeikių ASK“ klubo atstovai, iškovoję prizines vietas savo klasėse ir trečią komandinę vietą.

});

Susirinko po žiemos pertraukos

Tradiciškai šis ralis Mažeikiuose vykdavo liepos viduryje, tai būdavo jau ketvirtas arba penktas Lietuvos ralio čempionato etapas. Šiais metais ekipažų startas iš aikštelės prie Mažeikių kultūros centro penktadienio pavakarę buvo pirmasis po žiemos pertraukos. Į pirmąjį lenktynių greičio ruožą išlydėti 68 ekipažai iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Estijos, Ukrainos, Italijos, Belgijos.

Ralio meistrams teko įveikti 14 greičio ruožų, kurių bendras ilgis – beveik 103 kilometrai. Mūsų rajone buvo važiuojama devynių greičių ruožuose Dapšiuose, Bružuose, Kapėnuose ir Užlieknėje, kiti greičio ruožai driekėsi Akmenės rajono keliuose.

Ralio pirmasis...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto