Mažeikiuose suaktyvėjo vagišiai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Vagys gegužės pabaigoje suaktyvėjo – Mažeikių policijos komisariate pradėti trys ikiteisminiai tyrimai, visais atvejais ilgapirščiai „pasisvečiavo“ rajono gyventojų sodybose.

Vagystės – viena po kitos

Gegužės 18-osios rytą pastebėta, kad Sedoje iš kiemo pavogta kubilo vandens pašildymo krosnelė. Šešiasdešimtmetis jos savininkas pareigūnams teigė, kad jam padaryta 500 eurų turtinė žala.
Laikotarpiu nuo gegužės 12-osios iki praėjusio penktadienio buvo įsibrauta į Gyvolių kaime esantį ūkinį pastatą. Išdaužę lango stiklą, vagišiai iš patalpų pagrobė motorinį pjūklą bei elektrinį grąžtą, turto savininkui padarydami 700 eurų žalą.
Gegužės 19-ąją pastebėta, kad įsibrauta į sandėliuką, esantį viename Mažeikių 100-mečio gatvės namų. Sandėliuko savininkas neteko statybos darbams būtinų įrankių: akumuliatorinių suktukų, gipsinio suktuko, kampinio šlifuoklio, siaurapjūklio, diskinio pjūklo, elektrino gręžtuvo bei 50 metrų ilgintuvo, iš viso padaryta 920 eurų žala.

Pataria saugotis

Šiais metais iki gegužės vagysčių buvo gerokai sumažėję – mūsų rajone jų buvo užregistruota 35, kai pernai tokiu pat metu jų buvo 56.
Vis labiau artėjant vasarai ir šylant orams, atostogų metu, švenčių dienomis ar savaitgaliais gyventojai traukia prie vandens telkinių, į išvykas, todėl namai lieka be priežiūros.
„Išvykdami nepalikite savo namų be priežiūros, atidžiai apžiūrėkite, ar visi namuose esantys langai uždaryti, patikrinkite, ar užrakinote duris, įjunkite signalizaciją, o jei turite, paprašykite kaimynų, kad prižiūrėtų jūsų namus. Neišsiduokite socialiniuose tinkluose, kad esate išvykę, atkreipkite dėmesį į tinklalapiuose esančius privatumo nustatymus ir juos nusistatykite taip, kad jūsų profilis socialiniame tinklalapyje būtų saugus ir nepasiekiamas nepažįstamiems asmenims“, – patarė Telšių apskrities policijos komisariato komunikacijos grupės vyresnioji specialistė Audronė Ralytė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto