Mažeikiuose šurmuliavo studijų mugė

Autorės nuotrauka

[nggallery id=702 template=caption]Ketvirtadienį į Mažeikius, į renginį „Karjeros avilys 2016“  planuoja atvykti daugiau nei dvidešimties profesinį, aukštesnįjį ir aukštąjį išsilavinimą teikiančių mokymo įstaigų atstovai.
Renginio metu žadama mokinius, besidominčius galimybėmis po vidurinės mokyklos toliau mokslus tęsti Lietuvoje, išsamiai supažindinti su mokymo, studijų programomis bei ateities perspektyvomis.

Iki šiol vadinamąsias studijų muges rengdavo pavienės Mažeikių mokyklos.
Šiemet, Mažeikių Jaunimo darbo centro (JDC) ir savivaldybės Švietimo skyriaus iniciatyva, rengiamas kiek didesnis renginys.
Mažeikių Savivaldybės kultūros centro didžiojoje salėje ir jos prieigose moksleiviai bei jų tėvai, pedagogai ir visi besidomintys studijomis laukiami nuo 11 valandos.
Viena iš renginio organizatorių – JDC vyriausioji specialistės Ligita Diržininkienė. Pasak jos, ne visi norintys jauni žmonės, turi galimybę nuvažiuoti į Vilniuje, „Litexpo“ parodų rūmuose kasmet rengiamą studijų mugę. Tad ir nuspręsta paieškoti galimybės kažką panašaus surengti čia pat, Mažeikiuose.

2 Atsakymai į “Mažeikiuose šurmuliavo studijų mugė”

  1. gimna parašė:

    Studijų mugė vykdavo M.Račkausko gimnazijoje ir jau kelerius metus iš eilės.

  2. Piemuo parašė:

    Nėjau, nes žinau, kad Lietuvoje studijuoti yra tolygu savižudybei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto