Mažeikiuose – tarptautinis verslo renginys

Renginio dalyviai klausėsi pranešimų apie tai, ką reikia žinoti žengiant į Skandinavijos eksporto rinką. Nuotr. iš Ryšių su visuomene skyriaus archyvo

Praėjusią savaitę dvi dienas Mažeikiuose vyko tarptautinis renginys „Industry – Mažeikiai 2018“. Jame dalyvavo būrys mašinų gamybos ir metalo gaminių pramonės sektoriaus atstovų iš Lietuvos ir užsienio šalių.
Šio renginio nauda verslininkai neabejoja ir tikina: panašių verslo renginių – konferencijų, kontaktų mugių – įvairių pramonės šakų atstovams reikia ir daugiau.

Tarptautinį specializuotą renginį organizavo Mažeikių rajono savivaldybė, Mažeikių verslininkų asociacija ir organizacija „Versli Lietuva“.
Jame dalyvavo įmonių „ABF LT“, „Emas“, „Hotrema“, „ITCC Prefab“, „Jubana“, „Litvija“, „MT Group“, „ORLEN Lietuva“, „Poremo“, „Resursas“, Techninių projektų serviso centro, „Unis steel Baltija“, „Western fabrications“ atstovai. Taip pat ir Šiaurės Europos šalių – Norvegijos, Suomijos įmonių bei organizacijų, besirūpinančių verslo plėtra, atstovai. Skaičiuojama, jog į Mažeikius atvyko dešimt verslininkų iš užsienio.
„Beje, ketvirtadienį Klaipėdoje vyko tradicinis renginys „Verslas, golfas, džiazas“. Klaipėdos masteliai – ne Mažeikių, ten dalyvavo vienas užsienietis verslininkas ir keli Lietuvos verslo atašė.
Tai palyginus mūsų renginys buvo rimtas ir sulaukė gerų atsiliepimų“, – „Santarvei“ sakė Mažeikių rajono savivaldybės mero patarėjas investicijų klausimais Virgilijus Radvilas.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

One Reply to “Mažeikiuose – tarptautinis verslo renginys”

  1. reikalingas ir procesas parašė:

    bet svarbiausia, skelbkite rezultatus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto