Mažeikiuose – telšiškių pareigūnų reidas

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Netikėtas kaimyninio rajono pareigūnų vizitas mūsų mieste buvo rezultatyvus – nustatyti ne tik smulkūs pažeidėjai, bet ir neblaivus vairuotojas.

Mieste – telšiškiai pareigūnai

Ketvirtadienio vakarą ne vienas mieste važiavęs vairuotojas buvo sustabdytas Telšių vyriausiojo policijos komisariato kelių policijos skyriaus pareigūnų, mūsų mieste surengusių netikėtą reidą.
Kaip informavo pareigūnai, reidas davė rezultatų – nustatyta dešimt Kelių eismo taisyklių pažeidėjų, vairavusių transporto priemones, kurioms buvo pasibaigęs valstybinės techninės apžiūros galiojimas arba jos buvo nedraustos privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu.
Be to, vienam vairuotojui nustatytas lengvas girtumas.
„Tokie patikrinimai neturėtų stebinti – telšiškiai pareigūnai tokius netikėtus reidus kai kada atlieka Akmenės, Mažeikių, Kelmės ir Telšių rajonuose. Tvarkingai važiuojantiems ir Kelių eismo taisyklėmis besivadovaujantiems vairuotojams tie reidai tikrai nepatogumų nekelia – patikrinami dokumentai ir kelionę galima tęsti“, – sakė rajono kelių policijos poskyrio viršininkas Nerijus Gurauskas.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Mažeikiuose – telšiškių pareigūnų reidas”

  1. Germantė Žukaitė parašė:

    Balkone vasara kai priskrenda musių pro atidarytą langą ir paskui jį uždarai, balkone įkaista ir jos visos išdvesia, išdžiūna ir guli akštielnikos kojomis į viršų, galima susirinkti per vasarą gerą puslitriuką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Rekomenduojami video