Mažeikiuose – trečias „Švietimo švyturio“ turas

Pirmoji pažintis su Lietuvos švietimu – Vilniaus universitete. Nuotr. iš gimnazijos archyvo

Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijoje šią savaitę svečiuojasi delegacijos iš Islandijos ir Suomijos. Trijų šalių mokyklos įgyvendina Nordplus Junior projektą „Švietimo švyturys“. Jo tikslas – per mokinių mainus pažinti ir analizuoti trijų šalių švietimo sistemas.

});

Aplankė universitetus

Svečiai iš Islandijos ir Suomijos, sekmadienį pasiekę Vilnių, pažintį su mūsų šalies švietimu pradėjo nuo Vilniaus universiteto. Apsilankę VU Skandinavistikos fakultete visi nuvyko į Nacionalinę švietimo agentūrą, apžiūrėjo sostinės istorines vietas. Antradienis buvo skirtas Kaunui ir Kauno technologijos universitetui bei jo Chemijos fakultetui, trečiadienį svečiai atvažiavo į Mažeikius. Gimnazijoje juos pasitiko kolegos ir draugai, su kuriais pažintis prasidėjo dar užpernai.

„Švietimo švyturio“ koordinatorės – gimnazijos anglų kalbos mokytojos Renata Šaltkauskienė ir Loreta Giniotienė „Santarvei“ sakė, kad projektas šiek tiek užsitęsė dėl pandemijos, tad...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto