Mažeikiuose vėl skambėjo akordeonų muzika

Rasos VOZBUTIENĖS nuotr.

Savivaldybės kultūros centre savaitgalį skambėjo akordeonų muzikos garsai: į VII tarptautinį akordeonų festivalį „Tutti 2017“ susirinko per pusantro šimto atlikėjų iš Lietuvos muzikos ir meno mokyklų.
Festivalį vainikavo svečiai – jaunimo kolektyvas „Humi Accordion band“ iš Lenkijos.

Po dvejų metų pertraukos šalies jaunieji akordeonininkai vėl susirinko į septintą kartą Mažeikiuose vykstantį akordeonų muzikos festivalį „Tutti“, kurio organizatorė – Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos direktorė, akordeono mokytoja ekspertė Vaida Mikalauskienė.
Didžiausioje Mažeikių scenoje pasirodė 150 akordeono ir kitokių muzikos instrumentų mėgėjų bei 20 jų mokytojų: pavieniai akordeonininkai, jų duetai, trio, kvintetai ir ansambliai iš Kauno, Klaipėdos, Kretingos, Kuršėnų, Mažeikių, Palangos,  Plungės, Šiaulių miestų, kaimyninės Ventos gyvenvietės.
Festivalio dalyviai ir svečiai išgirdo ne tik akordeonui skirtos muzikos: scenoje pasirodė Vytauto Klovos muzikos mokyklos orkestras, saksofonininkų ansamblis „Saksofonija“, fleitininkų ansamblis „Sidabrinė fleita“ bei šios mokyklos kolektyvai iš Sedos ir Židikų skyrių.
Festivalio rengėjai jauniesiems muzikantams ir jų mokytojams padovanojo kolektyvo iš Lenkijos  „Humi Accordion band“ koncertą.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto