Mažeikiuose vyko kandidatų į Seimą debatai

Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Ketvirtadienį vyko Visuomeninio judėjimo „Mažeikiai KITAIP“ organizuoti kandidatų į Seimą  debatai. Į juos buvo pakviesti Mažeikių rinkimų apygardoje Seimo nario mandato siekiantys septyni politikai. Neatvyko tik Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai atstovaujantis Eimantas Salatka.

Dalyvavo ir politikos apžvalgininkas

Į Kultūros centro salę susirinkę mažeikiškiai turėjo progos ne tik iš arčiau susipažinti su kandidatais, bet ir išgirsti žurnalisto, politikos apžvalgininko Rimvydo Valatkos samprotavimų apie Lietuvos ateitį, rinkimus, Seimo svarbą, užduotį rinkėjams.
Susitikimo moderatorius – komunikacijos ekspertas Linas Kontrimas, „egzaminuodamas“  negailėjo kandidatų, ne kartą ilgus atsakymus nutraukdavo ir spaudė kalbėti konkrečiau. Politikai turėjo trumpai pristatyti savo ketverių metų veiklos viziją Seime, įvardyti, kokių darbų imtųsi pirmiausiai ir pan.
Nemažai klausimų kandidatams buvo užduota ir iš salės.

Rinktis teks iš septynių

Primename, kad Mažeikių rinkimų apygardai priskirtiems rinkėjams teks rinktis iš septynių kandidatūrų.
Tarp jų – dabartinis Seimo narys „tvarkietis“ Kęstutis Bartkevičius bei keturi Savivaldybės tarybos nariai: Virgilijus Eidimtas (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis), Laimutė Kačerauskienė (Darbo partija), socialdemokratė Irena Macijauskienė, Lina Rimkienė (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai).
Pirmą kartą vienmandatėje apygardoje į Seimą bandys patekti Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai atstovaujantis E. Salatka bei Lietuvos centro partijos narė Irutė Gedutienė.

12 Atsakymų į “Mažeikiuose vyko kandidatų į Seimą debatai”

 1. ? parašė:

  Ka landsbergas veike Tarybu LIETUVOJE kad Tarybu valdzia buvo dosni jam ?Dori Lietuviai i uzsieni nevazinejo!!!!!!!!!!!!!!!!! Vytautas Landsbergis sociai ir gerai prie Tarybu valdzios gyveno juk niekas negirdejo jo kalbant kad Tarybu valdzia bloga.Sadunaite ,Petkus ,Terleckas blogai gyveno pries tarybu valdzia kovojo o Landsbergis sotus ir patenkintas tarybu valdzia buvo negirdejo jo disidentines veiklos ir i uzsieni vazinejo uz kokius nuopelnus Tarybu Lietuvai kazin?

 2. Rūpi parašė:

  Dalyvavau ir aš tuose debatuose. Iš salės jaunuolis uždavė klausimą būsimiems parlamentarams-„Kaip žadate „kovoti“ su visuotine problema-alkoholizmu, ypač jaunimo tarpe“. Seimo narys K.Bartkevičiaus nuomone, šiuo metu jau ir taip daug draudžiančių priemonių. Viena jų-alkoholio reklamos uždraudimas viešojoje erdvėje. Būčiau linkusi abejoti-„Santarvės“ svetainėje alkoholio reklama „lenda“ ties kiekvienu straipsniu! P.s. „Santarvė“ buvo ir vienas šių debatų rėmėjų :). Tai kas meluoja? :)

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  Spotbačiai? Ar čia kalba eina apie ,,protingąją“ vicemerę?

 4. to Nieko Asmeniško parašė:

  Liberalai man visada buvo gana patraukli partija savo jaunais veidais. Bet kai pamatai jų kandidatą Mažeikiuose, visas partijos patrauklumas kaip mat dingsta. Ar begalima rasti didesnį primityvą Juk žmogelis nei vieno sakinio nesurezga be keiksmų. Apie moralę iš vis nekalbu. Kai sąžinę dalino, turbūt užmiršo į eilę atsistoti.

 5. Vardas (privalomas) parašė:

  Man labiausiai patiko Ramzio žudikų partijos atstovai, parodė žmogeliai savo kultūrą žvengdami, tyčiodamiesi iš kitų. Sportbačiai.

 6. to Liberalams koncervatoriams NE! parašė:

  O aš nenoriu, kad kažkokie f*** raudonsnukiai Lietuvą dergtų rašydami mažąja raide :/

 7. Nieko Asmeniško parašė:

  Vakar praėjo debatai kultūros rūmuose, tiesa pasakius graudu buvo klausytis kandidatų atsakymų, ypač apgailėtinai atrodė kandidatės moterys, o valstiečių kandidatas iš vis vengia pasirodyti prieš rinkėją. Turėjome seimo narius nuo socdemų, darbiečių, koncervatorių, tvarkiečių, nepriklausomą. Kažkaip nesiseka Mažeikiškiams su seimūnais! Po vakarykščių debatų, balsuosiu už Liberalų atstovą, kuris aiškiai dėstė mintis, nesiblaškė, reikia pagaliau išsirinkti tinkamą kandidatą kuris deramai atstovaus Mažeikiškiams seime.

 8. lietuve parašė:

  gal uzmirsot kas pensijas sumazino ir iki kadensijos pabaigos negrazino ogi koncervatoriai tad jei jaucetes turtingi ir vel pulkit koncervatoriams i glebi

 9. Liberalams koncervatoriams NE! parašė:

  As nenoriu geju paradu ju santuoku iteisinimu,nenoriu ju propagandos mokyklose cia Gabrieliaus vertybes.Nenoriu atbegeliu Kubilius Ziniu radijuje kalbejo per mazai sutikom priimti atbegeliu.Nenoriu SGD terminalu pastatytu apsorose kurie nesa nuostolius lietuvos verslui ir zmonems.Nenoriu kasdieniu gasdinimu rusai puola reikia pirkti tankus nors dalis Tautos dorai pavalgyti neturi uz ka nusipirkti.Ir draugu amerikonu kurie iesko sau naudos o ne Lietuviu Tautai .

 10. Viktoras parašė:

  Tik už Liną Rimkienę! Ji drąsi ir protinga! Laikykitės, ponai! :)

 11. Skaitytoja parašė:

  Konservatoriams – Taip!

  Kai kurių kandidatų buvo gaila. Net kiemo reikalų neatskiria nuo Seimo…

 12. Uz permainas parašė:

  Koncervatoriams NE!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto