Mažeikiuose vyko „Santarvės“ surengti kandidatų debatai

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

[nggallery id=600 template=caption]Tokie kandidatų į Tarybos narius ir mero postą debatai Mažeikiuose su visuomene vyko pirmą kartą. Juos organizavo UAB „Santarvės laikraštis“.

Kviesti visų atstovai

Šių metų savivaldybių tarybų rinkimuose savo kandidatūras užimti mero postą yra iškėlę septyni politikai, Tarybos nario mandato siekia 252 kandidatai. Kandidatus yra išsikėlusios šešios partijos ir du visuomeniniai rinkimų komitetai.
Į debatus buvo pakviesti visų jų lyderiai ir po du sąrašo kandidatus. Neatvyko tik Liberalų sąjūdžio atstovai.
Į rinkėjų ir kitų kandidatų pateiktus klausimus teko atsakyti Visuomeninio rinkimų komiteto „Kitaip“ sąrašo lyderiui Alvydui Balčiūnui, kandidatams į merus Kęstučiui Bartkevičiui (partija „Tvarka ir teisingumas“), Laimutei Kačerauskienei (Darbo partija), Linai Rimkienei (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai), Apolinarui Stonkui (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga), Daivai Šideikienei (Visuomeninis rinkimų komitetas „Mažeikių kraštas“) bei Antanui Teniui (Socialdemokratų partija).
Renginio vedėjas komunikacijos ekspertas Linas Kontrimas pasidžiaugė, kad nors debatuose netrūko „nepatogių klausimų“, jie vyko korektiškai.

Tikslas – susipažinti

Bendrovės „Santarvės laikraštis“ direktorius Arūnas Jarmoška informavo, kad debatų tikslas buvo suteikti galimybę gyventojams susipažinti su partijų pagrindinėmis rinkimų nuostatomis, pozicijų skirtumais ir sudaryti sąlygas geriau apsispręsti, kuris kandidatas geriausiai atstovautų jų interesams.
„Organizuodami debatus siekiame, kad mažeikiškiai labiau įsitrauktų į politiką ir dalyvautų sprendžiant jiems aktualius klausimus. Kartu stengiamės paskatinti aktyviai bei atsakingai balsuoti savivaldos rinkimuose ir paraginti nepalikti svarbių klausimų nuspręsti kažkam kitam“, – apie debatų tikslą kalbėjo direktorius.
Savivaldybės kultūros centro salė buvo pilna, tai byloja, kad tokie debatai reikalingi. A. Jarmoškos manymu, tokie debatai galėtų tapti tradiciniais.

4 Atsakymai į “Mažeikiuose vyko „Santarvės“ surengti kandidatų debatai”

 1. jolanta parašė:

  as su mama balsavome uz Antana Teni ir uz soldemokratijos partija

 2. Iksius parašė:

  Balsuosiu už Tenį arba Bartkevičių, visi kiti gali eiti šunims šėko pjauti: idiotai, neišprusėliai arba šiaip kvailiai.

 3. adasd parašė:

  eikit jus knygas skaityti balvonu saika o tai smarkiai kolukiu atsiduodat gerbiami kandidatai

 4. Vidas parašė:

  Neapsisprendžiu, už ką reikia balsuoti. Visi jie geri žmonės…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto