Mažeikiuose vyko turnyras nužudytam prokurorui atminti

Mažeikiškiai teisėsaugininkai (mėlyna apranga) prieš NATO kariškius laimėjo, ir turnyre liko antri. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Memorialinio futbolo turnyro, skirto nužudytam prokurorui Gintautui Sereikai atminti, dalyviai ne tik išbandė jėgas aikštelėje, bet ir įteikė labdaros Mažeikių rajono vaikų našlaičių ir senelių globos namams.

Našlaičiams įteikė labdaros

Jau septintus metus rengiamas memorialinis futbolo turnyras panevėžiečiui prokurorui Gintautui Sereikai atminti, šįkart jis vyko Mažeikiuose, Sporto komplekse. Pirmasis turnyras surengtas 2005 metais Pakruojyje, po to vyko Klaipėdoje, Kaune, Marijampolėje, Šiauliuose bei Panevėžyje. Organizatoriai rengia ne tik sporto šventę, bet ir pasirūpina labdara, kuri skiriama toje vietovėje esantiems globos namams.
Tradicijai nenusižengta ir Mažeikiuose: šalies prokurorai mūsų rajono Vaikų našlaičių ir senelių globos namų auklėtiniams įteikė treniruoklį, sportinės aprangos bei knygų. Saldžiomis dovanomis šių namų gyventojus apdovanojo ir Šiauliuose dislokuotų NATO karinių oro pajėgų atstovai.

Triumfavo šalies prokurorų rinktinė

Turnyro dalyvius pasveikino Lietuvos Respublikos generalinis prokuroras Darius Valys, rajono Savivaldybės meras Antanas Tenys bei NATO kariškių atstovas.
„Nusikaltėliai šūviais į prokurorą siekė įbauginti visus prokurorus, tačiau šis nusikaltimas suvienijo visus teisėtvarkos pareigūnus ir buvo atskleistas. Negana to, mus jau trylika metų gaubia Gintauto Sereikos drąsos ir ryžto aura, kiekvienas prokuroras iš netolimos praeities gali pasisemti stiprybės, ištikimybės įstatymui bei pasiaukojimo jausmo. Mes, kolegos, nuolat prisimename Gintautą ir jau tampa puiki tradicija paremti labiausiai pažeidžiamą socialinį sluoksnį – vaikus“, – per turnyro atidarymą kalbėjo generalinis šalies prokuroras Darius Valys.
Turnyre šiemet dalyvavo Lietuvos prokurorų, Mažeikių teisėtvarkos pareigūnų, NATO kariškių bei Vilniaus moterų futbolo klubo „JL stars“ komandos. Po atkaklių dvikovų pirmąją vietą iškovojo Lietuvos prokurorų ekipa, kuri vieno įvarčio skirtumu palaužė antroje vietoje likusius mažeikiškius teisėsaugininkus. Treti liko NATO kariškiai, ketvirtąją vietą užėmė futbolininkės merginos.

Įžūlus nusikaltimas

1999-ųjų sausio 25-ąją Panevėžyje nusikaltėliai sušaudė šio miesto apygardos Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorą Gintautą Sereiką.
Teisėtvarkos pareigūnai, sutelkę jėgas, išaiškino nusikaltimą ir nubaudė jo vykdytojus bei užsakovus: paleidęs šūvius į pareigūną nusikaltėlis buvo nuteistas vienuolikai metų laisvės atėmimo, o užsakovas nusižudė kalėjime.

One Reply to “Mažeikiuose vyko turnyras nužudytam prokurorui atminti”

  1. Betmanas parašė:

    Admiralas-vesternas(laukiniai vakarai)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto