Mažėja susirgimų COVID-19, ligoninės skyriai atnaujina darbą

Nuotr. iš SAM archyvo

Statistikos departamento duomenys byloja apie kasdien gerėjančią situaciją dėl COVID-19. Pirmadienio duomenimis, rajone sergančiųjų šia liga sumažėjo iki šešiolikos, per savaitę registruoti penki nauji atvejai.
Gera naujiena ir iš Regioninės Mažeikių ligoninės: praėjusią savaitę iš Vidaus ligų skyriaus COVID-19 poskyrio išleisti paskutinieji pasveikę ligoniai. Nuo pirmadienio savo darbą įprastomis sąlygomis atnaujino Vaikų ligų ir Psichiatrijos skyriai.

Statistikos departamento duomenimis, Mažeikių rajone naujų atvejų skaičius per 14 dienų 100 tūkst. gyventojų yra 27,5, praeitą pirmadienį dar buvo 51,2. Septynių dienų paros naujų atvejų vidurkis – vienas susirgimas.
Nors tyrimų apimtys pastarosiomis savaitėmis mažai keičiasi – jų atliekama šiek tiek per tūkstantį, tačiau teigiamų tyrimų dalis mažėja: praėjusią savaitę ji siekė 0,6 proc., prieš tai savaitę – 0,9 proc.
Praėjusią savaitę Mažeikių rajone neregistruotas nė vienas COVID-19 ligos protrūkis, šiuo metu rajone protrūkių nėra. Naujų atvejų su SARS-CoV-2 mutacija (E484K) taip pat nenustatyta.
Specialistų teigimu, prie gerėjančios situacijos prisideda ir vakcinacija. Iš viso paskiepyta beveik 19 tūkst., arba 37,7 proc., rajono gyventojų, abiem vakcinos dozėmis – beveik penkiolika tūkstančių.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Mažėja susirgimų COVID-19, ligoninės skyriai atnaujina darbą”

  1. oho parašė:

    oho

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*