Mažiau informacijos – mažiau ir klausimų

Prokuratūros ir Viešųjų pirkimų tarnybos tyrimas „Mažeikių šilumos tinklams“ buvo nepalankus. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Seimo Antikorupcijos komisija savivaldos vadovus buvo įpareigojusi Tarybos narius supažindinti  su Šiaulių apygardos prokuratūros ir Viešųjų pirkimų tarnybos tyrimu, kuris nustatė, kad UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ degalus ir biokurą pirko neteisėtai.
Rugpjūčio mėnesį vykusiame Tarybos posėdyje į tribūną lipo pats įmonės generalinis direktorius Jonas Jurkus, tačiau iš jo pateiktos šykščios informacijos ne visi politikai suprato, apie ką kalbama,  todėl vadovas išvengė nepatogių klausimų.
Tarybos narys Alvydas Balčiūnas raštu kreipėsi į Savivaldybės merą, prašydamas dar kartą grįžti prie šios informacijos per penktadienį vykusį posėdį – tačiau šis klausimas į darbotvarkę nebuvo įtrauktas.

Plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

12 Atsakymų į “Mažiau informacijos – mažiau ir klausimų”

 1. Vitei parašė:

  O kas buvo?

 2. vitė parašė:

  kas buvo,kai Jurkus meru buvo-ar meni?

 3. Jonis to komentatorius parašė:

  Nu ir kuom kiti skiriasi ?Kuprius po siai dienai naudojasi jam nepriklausancia apsauga apmokama is visu musu kisenes ir kainuojancia tik apie 300 000€ per metus ir net anukeli prastumusi i silta kresla…..Ir sitas brudas dar mus mokina Tevyne mylet……Man toks ispudis susidares kad ka nori pasodink grybu karalystej prie geldos tai jie rys ir rys kol nesproks cia ko gero ne partiskumas o zmogaus natura

 4. Teistam parašė:

  Tegul Balčiūnas savo gastronomą susitvarko. Taip jau yra su tokiais kadreliais.

 5. Vardui parašė:

  Prieš taškant tulžį gal pirma reiktų pasidomėti ar tikrai šiluma nepigo.

 6. ... parašė:

  dugnas tai lietuvos ateitis !

 7. Vardas (privalomas) parašė:

  Ne bukas ekologinis produktas bespalviu veidu „Komentatoriui“ matomai liko neišrinktas, tačiau artimiausių rinkimų gali ir nesulaukti. Tiek tulžies ištaškius ant Santarvės skaitytojų (už jį nebalsavusių) reikėtų pasitarti su gydytoju ar vaistininku…

 8. Vardas (privalomas) parašė:

  Dar rinkite socdemus dar gražiau bus-valdžia prieš rinkimus triūbija,kad pigs šildymas,bet rezultatas atvirkštinis

 9. Komentatoriui parašė:

  Kol buki runkeliai rinks tas raudonsnukes atmatas,niekas į gerąją pusę nepasikeis.Kaip sakoma,patys verti tokios valdžios,kokią išsirenka.

 10. Komentatorius parašė:

  Nu gi logiška, tam ir einama į valdžią, kad už valstybės pinigus pirktum iš savų. Negi dėl kažko kito reikia eiti į valdžią? nu, dar gal kokią sekretorę gali pačiupinėti niekam nematant.

 11. nesupratau parašė:

  nesuprantu ,tai koks cia pazeidimas? siluma nuo to nebrango zmones nenukentejo tai kas cia buvo? tai kad is kazkur kitur pirko o konkurentai supyko ir liepe patikrinti kodel is ju nepirko kuro ,manau nieko cia blogo nereikia tiek smeizt

 12. Komentatorius parašė:

  Socialdemokratai!!! Raudonos šiukšlių krūvos. Savi savų neėda, kaip ir turi būti. Oj kaip gerai, oj kaip žmonės turi džiaugtis, oj kaip džiaugiasi. Išsaugokime postus iki mirties, kada morgo smarvė dvoks kabinetai ne tik savivaldybėje, bet ir savose įmonėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto