Mažiau pinigų – daugiau geranoriškumo?

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Penktadienio vakare visus, susirinkusius į pagrindinės miesto Kalėdų eglės įžiebimo šventę, džiugino gyva žaliaskarė, netradiciniai fejerverkai „Šokis danguje“ bei mažeikiškio dainininko Romo Dambrausko pasirodymas.
Šiemet kalėdinė miesto ir miestiečių nuotaika kuriama iš rajono Savivaldybės biudžeto, privačių investicijų. Įprastinis šventės rėmėjas bendrovė „ORLEN Lietuva“ lėšų kalėdiniams renginiams ir miestui puošti neskyrė.

Prie dvylikos metrų aukščio eglės šiemet spindi ir dar penkios mažos jos sesės, kurias šventiškai padabino Kultūros centras, Moksleivių techninės kūrybos centras, Dailės mokykla bei rajono moterų klubai „Liberta“ ir „Lions“.
Šioje giraitėje nuo vakar prasidėjo ir iki penktadienio tęsis Kalėdų rytmečiai – čia mažųjų mažeikiškių laukia smagios programėlės, Kalėdų senelis ir miško gyventojai.
Mažeikiškiai šventės metu vartė didžiulę Kalėdinę knygą, iš kurios atgijo daugybė Kalėdų senelių, aplink juos lakstė ir Snaigę gaudė elfai.
Pasveikinęs mažeikiškius su artėjančiomis Kalėdomis ir Naujaisiais metais rajono Savivaldybės meras Antanas Tenys simbolinį miesto raktą iki sausio 14 dienos perdavė jo naujam valdytojui – Kalėdų seneliui.
Susirinkusiųjų pamatyti nušvintančią miesto žaliaskarę nuotaiką kėlė Antano Dargio „Sekmadienio“ studijos dainininkai Rugilė ir Žygimantas bei mažeikiškis dainų kūrėjas ir atlikėjas Romas Dambrauskas. Spalvingų fejerverkų šokį mažeikiškiams šiemet dovanojo specializuota fejerverkų parduotuvė „Švenčių šalis“.

Plačiau apie tai skaitykite antradienio laikraštyje.

8 Atsakymai į “Mažiau pinigų – daugiau geranoriškumo?”

 1. lietuvis parašė:

  seniai taip reikėjo…..

 2. algis parašė:

  neprapuls mažeikiai ir ateitije be lenku dėkui už gražia švente

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  Mano manymu, siemet graziausia egle stovi Palangoje.

 4. pritariu parašė:

  aš jau Delfi.lt subariau ir sugėdinau. Išsikovokim sau dėmesį.

 5. einam į delfį ir komentuojam parašė:

  Visi iki vieno. Privalom savo eglutę parodyti Lietuvai :) Kylam į kovą kaip ir pernai.

 6. na ir kas parašė:

  kad nepatekom. Pamanykit, į delfio balsavimus… Eglė yra žmonėms, vaikams pasidžiaugti, o ne tam, kad pasipuikuotume kažkokiame balsavime. Iš kur žmonėse tiek tuštybės?

 7. to opa parašė:

  Bet užtad antrą vietą paemėm su tavo „karkasu“, su šiuometine nebent tarp prasčiausių.

 8. opa parašė:

  Pernai irgi nepatekom, patys įsiprašėm, kai karkaso foto siuntėm :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto