Mažosios bendrijos – galimybė jaunam verslui

Paulius Balčiūnas Balčiauskas. Dainiaus Ščiukos nuotr.

Jau ketverius metus žmonės, Lietuvoje kuriantys verslą, turi galimybę įsteigti mažąsias bendrijas. Tačiau tokia juridinė verslo forma kol kas ne itin populiari.
Tokios veiklos patirtimi su „Santarve“ sutiko pasidalyti mažeikiškis, su kolega prieš dvejus metus įkūręs mažąją bendriją ir besiverčiantis elektronine prekyba.

Mažeikiškiai Paulius Balčiūnas Balčiauskas bei Žygimantas Virkutis, daugiau nei prieš dvejus metus ėmęsi verslo, nusprendė steigti būtent mažąją bendriją.
Idėją kurti barzdos priežiūrai skirtų priemonių elektroninę parduotuvę padiktavo pats gyvenimas. Du studentai, geri bičiuliai ėmė auginti barzdas ir netrukus pastebėjo: Lietuvoje stinga tinkamų priežiūros priemonių, o ir informacijos apie barzdų puoselėjimą buvo mažai.
„Iš pradžių  turėjome tik idėją. Aš mokiausi inžinerijos, kolega Žygimantas – vadybos, tad apie verslą žinių per daug neturėjome. Gal tris mėnesius, dieną po dienos, nuosekliai domėjomės bei rinkome informaciją internete, kaip ir nuo ko pradėti, planavome“, – „Santarvei“ sakė P. Balčiūnas Balčiauskas.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto