Medalius iškovojo mergaičių tenisininkių komanda

Bronzos apdovanojimai įteikti (iš kairės): Emilijai Domeikaitei, Rusnei Kavaliauskaitei, treneriui Raimondui Jackevičiui ir Nidai Kavaliauskaitei. Nuotr. iš komandos archyvo

Mažeikių sporto mokyklos stalo tenisininkai įveikė pirmąjį Lietuvos jaunių (2007 m. gimimo ir jaunesnių) etapą ir pateko tarp komandų, kurios varžysis su didžiųjų šalies miestų moksleiviais.

Vilkaviškyje vyko Lietuvos jaunių rajonų grupės finalinės stalo teniso varžybos, kuriose kartu su moksleiviais iš šalies rajonų varžėsi Klaipėdos ir Alytaus sportininkai.

Šiose pirmenybėse dalyvavo Mažeikių sporto mokyklos mergaičių ir berniukų komandos. Mergaičių komandą sudarė Emilija Domeikaitė, Nida ir Rusnė Kavaliauskaitės, berniukų – Benas Jucys, Karolis Gricius ir Šarūnas Vaišvilas. Komandas treniruoja Raimondas Jackevičius. 

Pirmenybėse mažeikiškių stalo tenisininkių komanda iškovojo trečią vietą, berniukų ekipa liko šešta.

Abi ekipos iš Mažeikių pateko į finalines Lietuvos pirmenybes. Pirmas šešias vietas rajoninėse pirmenybėse užėmusios komandos susikaus su Vilniaus, Kauno, Šiaulių ir Panevėžio stalo tenisininkais.

„Kol kas dar svarstoma, kur vyks šios pirmenybėse, žinoma tik tiek, kad jos bus rengiamos gruodį. Šį savaitgalį rengiamame stipriausių jaunųjų šalies stalo tenisininkų „Jaunių TOP 12“ mūsų rajonui atstovaus Simona Rimkevičiūtė“, – sakė treneris.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto