Medienos klasteris Mažeikiuose – vėl realus projektas?

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pagal Seimo priimtas ir Prezidentės pasirašytas Miškų įstatymo pataisas, nuo kitų metų bus vykdoma urėdijų pertvarka.
Rajono valdžia tikisi, kad šios permainos atlaisvins kelią medienos klasterio statybai Mažeikiuose.

Įgyvendinus valstybinių miškų valdymo sistemos reformą, šalies urėdijos bus pertvarkytos į vieną valstybės valdomą įmonę su 25 padaliniais.
Viešai diskutuojama, kad ši reforma palanki medienos perdirbėjams, todėl vėl pasigirsta kalbų apie medienos klasterio statybą Mažeikių rajone.
Savivaldybės meras Antanas Tenys „Santarvei“ sakė, kad jam teko kalbėti su medienos pramonės įmonių asociacijos „Lietuvos mediena“ direktoriumi Raimundu Beinortu.
„Pokalbio metu buvo išsakyta tokia mintis, kad Miškų įstatymas jau priimtas, vadinasi, didžioji dalis darbo padaryta, Tačiau kol kas neaišku, kaip toliau viską sudėlios Vyriausybė, kuriai pavestas šios reformos vykdymas, kokie bus valstybinių miškų sistemos valdymo būdai. Nuo to daug kas taip pat priklausys“, – kalbėjo A. Tenys.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

7 Atsakymai į “Medienos klasteris Mažeikiuose – vėl realus projektas?”

 1. E.V. parašė:

  Žmonės, supraskit, kad artėja rinkimai. O prieš rinkimus reikia pažadėti. Bus padaryta ar nebus – nesvarbu. Juokinga tik tai, kad pažadai jau labai dideli ir beveik neįvykdomi. Geriau pažadėkit žmonėms išasfaltuoti jų daugiabučių kiemus ir, galu gale, nugriauti tą Mažeikių gėdą miesto centre su krūmais ant stogo. Va, tuos darbus tai tikrai sugebėtumėte įveikti.

 2. lolas parašė:

  Beliko sulaukti arenu istatymo..

 3. Jorė parašė:

  Praperstos svajonės…

 4. manau kvailiausia parašė:

  yra klausyti politiku ar verslininku,kad ziurekit mes zadame daryti,va mes padarysime.Po to ateina rinkimai ir pradeda aiskinti,kad matot tada norejom daryti,bet truko kazko ir dabar reikia,kad jus mus paremtumete ir tada, na tada jau bus,tikrai bus:)) Verslo tikslas yra uzdirbti pelna ir jei verslas mato galimybe investuoja neziuredamas i kazkokiu ale politiku valia. Pats juokingiausias momentas Mazeikiuose buvo,kai Rancas bande kandidatuoti ir lyg zadejo,kad va jei isrnksite (tiksliai nepamenu,bet kazkas panasaus) pastatysiu gamykla ar fabrika:)) Negalima smerkti zmogaus duodancio tokius pazadus,nes jis kalba ta ka nori zmones girdeti,bet ka tokie zmones masto? Kaip jie supranta tiksla gamyklos/fabriko statyba? Matomai jiems tai „visagalio politiko“ dovana,geros valios israiska liaudziai?:)) Begalinis naivumas ir nesuvokimas esmes.

 5. Brolis parašė:

  Ar tik nepradėjo kažkas rinkimams ruoštis ir prisiminė , kad Mažeikiai pagaliau turės KLASTERĮ , jo senukai nieko naujo nebesugalvoja

 6. Krivickas parašė:

  Būtų realus, jei ponas Bartkevičius patrauktų savo paksinės partijos nagus nuo šio projekto. Atsibudo, kai jau buvo per vėlu…

 7. Komentatorius parašė:

  Visa straipsnio esmė maždaug tokia: netoli Druskininkų nuo kelio nuvažiavo sunkvežimis, todėl gali būti, kad Mažeikių gelbėtojams pakils algos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto