Medikų pagalbos prireikė areštuotajam

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienio vakarą į policiją skubėjo grietosios medicinos pagalbos ekipažas – areštinės kameroje dienas leidžiantis vyriškis susižalojo ranką.

Grąžino atgal į areštinę

Incidentas Mažeikių policijos komisariato areštinėje užfiksuotas apie ketvirtą valandą po pietų. Administracinio arešto bausmę atliekantis 31-erių metų mažeikiškis vienkartinio skutimosi peiliuko geležte susižalojo rankos dilbį.
Tai pastebėję areštinėje budintys pareigūnai iškvietė medikus, kurie areštuotąjį išvežė į Mažeikių ligoninės priėmimo skyrių. Čia jam buvo suteikta medicinos pagalba ir jis buvo grąžintas atgal į areštinę toliau atlikti bausmę.

Reti atvejai

Šiais metais tai pirmasis atvejis, kai areštinėje susižaloja sulaikytieji. Praėjusiais metais tokių atvejų buvo dešimt.
Kaip pastebi policijos pareigūnai, dažniau žalojasi nuteistieji arba tardymo metu į areštinę uždaryti asmenys, kurie taip nori paįvairinti savo ilgas dienas už grotų, pasidaryti pramogą. Administraciniu areštu nubausti žmonės tokių veiklų imasi itin retai.
Higienos priemonių tiek sulaikytiesiems, tiek areštantams kameroje laikyti nėra draudžiama. Prie šių priemonių priskiriami ir vienkartiniai skutimosi peiliukai, veidrodėliai, tad būdų susižaloti norintieji gali rasti.
Dažniausiai dienas areštinėje leidžiantys asmenys susipjausto negiliai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto