Medžiai neatlaikė vėjo atakų

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Pirmadienį Mažeikių miestą užklupęs lietus ir žaibai bei stiprus vėjas didelių nuostolių neatnešė, tačiau nepatogumų sukėlė.
Pavenčių gatvėje ties 13-uoju namu buvo išverstas medis. Tokia pat dalia ištiko ir Vasario 16-osios gatvėje augantį didelį medį.
Mikrorajone augęs medis nuvirto ant žaliosios vejos ir niekam nekliudė, tačiau Vasario 16-osios gatvėje medis krito ir užtvėrė važiuojamąją dalį.
Kadangi šiuo metu čia vyksta gatvės rekonstrukcijos darbai, netikėtą kliūtį sutvarkė statybas vykdančios bendrovės darbininkai.
„Netikėtai pakilęs vėjas ir miestą užklupęs lietus praėjo be didesnių incidentų. Gavome kelis mažeikiškių pranešimus apie nulaužtas šakas. Viešuosius darbus atliekantys gyventojai šiuo metu jas šluoja. Daugiau pranešimų apie kitose miesto gatvėse išvirtusius medžius nėra“,– sakė miesto seniūnas Šarūnas Armonas.

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

 

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

7 Atsakymai į “Medžiai neatlaikė vėjo atakų”

 1. Untuonis parašė:

  Tokie atgrubnagiai ,didžioji jų dalis,atlieka daugiabučių renovacijas! Išdrasko balkonų grindis ir palieka patiems šeimininkams tvarkytis. Kodėl? Pinigai sumokėti,darbas nekokybiškai atliekamas?! O dėl medžių ,Savivaldybės kaltė. Laiku nepašalina senų ir baigusių gyvenimą medžių. Šaraškinai moka tik pinigus plauti..

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Aš bučiau labai patenkinta,kad toks medis būtų užkritęs ant mano kaimyno.

 3. skaitytoja parašė:

  As buciau labai patenkinta,kad toks medziu azuolu likimas butu istikes musu kieme.Sugalvojo diedudai ir bobutes pasisodinti medzius kieme,bet i ateity nepagalvoja kokie jie bus dideli,kad sudarys labai daug problemu,jiems svarbu si diena:(

 4. atgrubnagiai parašė:

  Basanavičiaus 9 namo kieme, tvarkant jį, buvo pažeistos vieno klevo šaknys….vargšas medis sulapojo..bet jau silpniau o ir lapai mažesni…nežiūri statybininkai ką daro..tikri atgrubnagiai…ką iš tokių pareikalausi…gerai, kad medis dar gyvas liko….

 5. kk parašė:

  kodel isvirto daugumoj kur darbuojasi darbininkai .todel kad jie padare pazeidimus ,pazeide medziu saknis ,iskase neatsakingai.galvojat zmones nesupranta kad vejui krinta kalte…..deja

 6. :( parašė:

  Na tai nuotraukoje matosi,kad ne vėjas kaltas,o darbininkai,kurie renovacijos metu atkasė medžio šaknis .Dabar bepigu viską suversti vėjui…

 7. puiku parašė:

  Puiku,nes susirašius raštus, sulaukus komisijos negalima įrodyti, kad medis sutriušęs,nesveikas. Pjauti negalima ir tiek….Būtų įdomu, kad toks medis užvirstų ant renovuoto namo,išbarškintų balkonus, sugadintų fasadą….Kas tada atsakytų. Gyventojai kvaili,nesupranta,nemato …..kokį medį reikia šalinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto