Medžiotojų laimikis – su užkratu

Mažeikių rajono medžiotojų ir žvejų draugijos duomenimis, rajone per metus sumedžiojama apie tūkstantis šernų. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Purvėnų medžiotojų būrelio Duobgirių miške sumedžiotam šernui nustatyta trichineliozė. Apie tai informuotos institucijos, imtasi saugos priemonių.
Specialistai ragina nevalgyti nepatikrintų gyvūnų mėsos – tai vienintelis patikimas trichineliozės profilaktikos būdas.

Reikiamos institucijos – informuotos

Mažeikių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininką pavaduojantis vyriausiasis veterinarijos gydytojas–inspektorius Virginijus Grigaliūnas „Santarvei“ teigė, kad trichineliozė mūsų rajone nėra toks dažnas atvejis.
Paskutinį kartą ji buvo užfiksuota bene prieš trejus metus.
Apie Duobgirių miške nustatytą faktą informuotos visos reikalingos institucijos: rajono Savivaldybė, Nacionalinis visuomenės sveikatos centras, medžiotojų būreliai bei rajono medžiotojų ir žvejų draugija, Aplinkos apsaugos agentūra. Joms nurodyta, kokių saugos priemonių imtis.

Sudaryta komisija

Mažeikių rajono savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius, gavęs Mažeikių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos pranešimą, sudarė komisiją trichineliozės apribojimo priemonėms nustatyti.
Komisijos pirmininkas – Eimantas Salatka, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas. Nariai: vyr. veterinarijos gydytojas–inspektorius V. Grigaliūnas, Laižuvos seniūnas Algimantas Auškalnis, Mažeikių apylinkės seniūnas Vidmantas Kesminas, Savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vyriausioji specialistė Nijolė Balvočienė.
Ši komisija, įvertinusi situaciją, Laižuvos ir Mažeikių apylinkės seniūnus įpareigojo informuoti gyventojus apie būtinybę tirti skerdžiamas kiaules dėl trichineliozės bei tinkamai tvarkyti atliekas, taip pat priminti apie reikalavimus gyvūnams laikyti.

Paskelbė apribojimo priemones

Mažeikių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininkas savo įsakymu paskelbė priemones  dėl trichineliozės Mažeikių apylinkės seniūnijos teritorijoje esančių Antanavos, Purvėnų kaimuose bei Laižuvos seniūnijos – Auksūdžio, Duobgirių ir Palaižupės kaimuose.
Plačiau skaitykite šeštadienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Medžiotojų laimikis – su užkratu”

  1. TS-LKD-istė Onytė Kyšininkytė praneša: parašė:

    Spjaukit per petį į DELFI! Tai yra TS-LKD-istų skylė. DELFI dangsto jų vagis ir korupcininkus! Blokuoja komentarus!!!( Jūs, delfistai, stojat niešybės pusėn!!! Sveikinu!!) Delfi skaitytojas irgi turi teisę žinoti! Jei kam nepatinka, – niekas Jūsų neverčia skaityti.

  2. Apie TS-LKD-istų korupcinį lavonėlį: parašė:

    P. S. TIESA – ONA DANUTĖ GRICIENĖ yra TS-LKD narė!!! Korupcijos pažiba!! Būk TS-LKD-istu ir vogsi, grobsi kiek norėsi! Jei kas – tave balne už kanopų prilaikys partijos bendraminčiai, onytės kyšininkytės klonai! Apsidairyk, tokių Tavo aplinkoje pilna!____Kaune teista už kyšininkavimą, TS-LKD narė(!), ona- danutė gricienė,- po to savo Kauno Žaliakalnio lopšely-daržely su savo iš kriminalizuotos aplinkos kilusia pavaduotoja alma žilinskiene net suorganizavusi kyšių ir duoklių išmušinėjimo gaują! Voliota ir kočiota spaudoje, internete, TV, turinti problemų dėl alkoholio, pati net teisme nesugebanti paaiškinti už ką atleidžia iš darbo žmones, teismuose prieš mane iššvaisčiusi virš 50 tūkstančių litų mokesčių mokėtojų pinigų, mokėdama man priteistas sumas bandžiusi nuvogti nuo manęs dalį pinigų (juos „išlupti“ iš „garsiosios vadybininkės“ prireikė net Generalinės prokuratūros ir VMI pagalbos!!!) ir t. t. ir t. t.- sėdi sau, direktoriauja kavutės su brendžiu įkalus!? Žandus papūtus ir ką! O ko nesėdėt, jei už nugaros TS-LKD-istų partijos bendraminčiai, giminingos sielos, o virš jos savivaldybėje dar kupčinsko sukonstruota sėdi iš tokių gricienių gaunamų kyšiukų mylėtojų visa piramidė! Ištrauksi tokį bagdoniuką iš pagrindo ir piramidė gali griūti! O siaube! Šitiek dirbta, šitiek sunkumų ir gėdos pergyventa! Šitiek niekšybių prikrėsta!! Na, bet vertėjo pasistengti! Pinigėliai tik maloniai šlama, tarytum ošia!.. Svarbiausia – sąžinę kaip nors užsiliūliuoti, ir nutaisyti snukelį – lyg aš čia ir ne prie ko! Tokias gricienes skiria, nuima ir myli savivaldybių merai. Paplokime jiems!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto