Mėgėjų ir profesionaliajam sportui – daugiau biudžeto lėšų

Nuotr. Akvilės Gabalytės ir iš redakcijos archyvo

Šiais metais rajono sporto organizacijoms iš savivaldybės biudžeto atiteko gerokai didesnė suma lyginant su praėjusiaisiais – mėgėjų klubams, sporto asociacijoms ir profesionaliajam sportui skirta beveik 400 tūkst. eurų. 

});

Jau pasirašytos sutartys

Savivaldybės sporto taryba apsvarstė 27 mėgėjų klubų ir asociacijų paraiškas ir tris paraiškas profesionaliajam sportui paremti, pateiktas Kūno kultūros ir sporto projektų rėmimo iš savivaldybės biudžeto konkursui.

Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Reda Guerrero informavo, kad dar keturios paraiškos, pateiktos finansavimui gauti, buvo atmestos kaip neatitinkančios reikalavimų. Šiuo metu su klubais ir asociacijomis jau pasirašytos finansavimo sutartys.

Šiemet mėgėjų klubams ir asociacijoms skirta 142 tūkst. eurų, profesionaliajam sportui – 235 tūkst. eurų. Pernai valdžios parama sportui buvo gerokai kuklesnė – rajono mėgėjų klubams skirta kiek daugiau nei 65 tūkst. eurų,...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto