Meistrų pirmenybėse bėgikai pelnė medalius

Europos meistrų žaidynėse du nugalėtojos titulus iškovojo bėgikė Milda Zubavičienė (centre). Nuotr. iš asmeninio archyvo

Mažeikiškiai bėgikai veteranai puikiai pasirodė Baltijos šalių meistrų lengvosios atletikos čempionate, kur ne kartą lipo ant prizininkų pakylos.

Iškovoti keturi apdovanojimai

Vilniuje vyko jau šeštasis atviras Baltijos šalių meistrų lengvosios atletikos čempionatas. Šiais metais jis sutraukė 280 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Ukrainos ir Turkijos. Pirmą kartą jame dalyvavo trys Mažeikių bėgimo klubo „Penki kalnai“ nariai ir parsivežė keturis apdovanojimus. Visi jie varžėsi amžiaus grupėje nuo 35 iki 39 metų.
Prieš savaitę Europos meistrų žaidynėse du nugalėtojos titulus iškovojusi bėgikė Milda Zubavičienė ir Vilniuje pasirodė čempioniškai – 400 metrų bėgime ji, įveikusi trasą per 1,0096 minutės, tarp šešių varžovių finišavo pirma.
Zita Gedutienė varžėsi dviejose distancijose (200 metrų ir 1500 metrų) ir abiejose iškovojo bronzą. Saulius Prielgauskas 1500 metrų distancijoje finišavo trečias, o 5000 metrų distancijoje užėmė penktą vietą.

Laukia įvairios trasos

Šeštadienį Ežerėje vyks tradicinis pasienio festivalis. Vienas jo akcentų – 4,5 kilometro bėgimas nuo tilto per Vaidmino upelį (ties Buknaičiais) iki Ežerėje esančio parko.
Kaip informavo bėgikų klubas „Penki kalnai“, dalyvauti bėgime jau užsiregistravo nemažas būrys mažeikiškių.
Baltijos veteranų čempionato nugalėtojos M. Zubavičienės laukia vienas pagrindinių sezono startų – rugsėjo 6-ąją ji dalyvaus Europos meistrų lengvosios atletikos čempionate Venecijoje.