Melagiams gresia piniginės baudos

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šiais metais melagingų iškvietimų, pasiekiančių specialiąsias tarnybas, gerokai daugiau nei pernai. Didėja ir nubaustųjų už tokius nusižengimus skaičius.
Per septynis šių metų mėnesius rajono policijos komisariato prevencinio poskyrio pareigūnai dėl žinomai melagingo specialiųjų tarnybų iškvietimo pradėjo net 46 administracines teisenas, pernai per tą patį laikotarpį tokių pažeidėjų buvo perpus mažiau. Vien per liepą dėl melagingų pranešimų buvo pradėta 13 administracinių teisenų.
Pasak pareigūnų, dažniausiai fiksuojami niekuo nepagrįsti iškvietimai, kai supykęs vyras ar žmona iškviečia policiją vien dėl to, kad  po kilusio konflikto vienas jo dalyvių išėjo iš namų ir policija „privalo“ jo ieškoti. Neretai būna ir visiškai melagingų pranešimų, kurių kaltininkai dažniausiai –  neblaivūs piliečiai, paskambinę Bendrajam pagalbos centrui.

Apie tai plačiau skaitykite šeštadienio „Santarvėje“.

2 Atsakymai į “Melagiams gresia piniginės baudos”

  1. mazeikiskis parašė:

    juziaus komentaru turetu susidometi policija

  2. juzis parašė:

    mano nuomone ,melagyste turi fiksuojama ,netik melagingais skambuciais policijai,jie turi buti fiksuojami ir kitais atvejais ,pvz. sodu g-ves gyventojas E.Butkus gim.1994m ,sutiktas gatveje zurnalisto su fotografu ir paklaustas ,ka mano apie pedagogu protesto akcijas ,prisistate esas studentas ir isdeste savo nuomone ,nors is tikruju E.Butkus nera baiges net vidurines m-los,yra trys kartus ismestas is mokyklu uz vagiliavima ir narkotiku platinima ir dabar valkatauja gatvemis ,be jokio uzsiemimo ,ar tai neizulus melas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto