Melioratorių parkeliui tvarkyti trūksta ir darbininkų, ir pinigų

Autorės nuotr.

„Santarvės“ redakcija vis sulaukia mažeikiškių klausimų dėl parkelio Melioratorių gatvėje. Žmonės teigia, kad šiemet jis nebuvo tvarkomas, nebent buvo nupjauta žolė. Parkelyje dabar toks vaizdas: suoliukai nedažyti, sulaužyti, tvora apie tvenkinį nesaugi, tvenkinys nešvarus ir dvokia.
Mažeikiškių teigimu, čia prieglobstį rado asocialūs žmonės, jaunimas, norintis pasilinksminti, jie niokoja ir teršia parkelį.
Mažeikių seniūnijos vadovai teigia, kad tinkamai prižiūrėti parkelio negali dėl lėšų ir darbininkų stygiaus.

Autorės nuotr.

Mažeikių seniūno pavaduotojas Alfredas Valančius „Santarvei“ sakė, kad Melioratorių gatvės parkelio problemos yra žinomos. Deja, daugeliu atvejų seniūnija – bejėgė, parkelis tvarkomas pagal galimybes, bet iš to naudos maža.
„Vos tik ką nors sutvarkome, po kelių dienų viskas būna vėl sulaužyta. Panašiai atsitiko ir tilteliui per tvenkinį. Užkalėme lentas turėkluose, kad eidamas per tiltelį kas nors neįkristų. Po poros dienų sulaukėme gyventojų skambučių, kad tiltelis vėl kelia pavojų, nes turėklai – be lentų“, – pasakojo A. Valančius.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

Autorės nuotr.

18 Atsakymų į “Melioratorių parkeliui tvarkyti trūksta ir darbininkų, ir pinigų”

 1. Pasiūlymas parašė:

  Ponulis turi antsvorio.Tai patvirtintų medikai.Todėl ligų prevencijai tikrai tiktų pasidarbuoti ne su kompiuteriu,bet su plaktuku,kastuvu.Dar .Kelios Mažeikių įmonės,o būtent buvusio seimo nario bartkevič varduva visose informavimo priemonėse deklaravo,kad prisidės prie mūsų miesto.Ar čia tik deklaracijos,įvaizdžio kūrimas?Ar ,,prisidės“kai ,,laimės“konkursus?

 2. Vidmantas Macevičius parašė:

  Durneliai visi pinigai yra pas mane piniginėje, o lešu nera dėlto nes pas mane kekšiu kruva vila. Važinesiu su mersu ir nematysiu aš bedų pinigus iš jūsų pizdinu ir vagiu, o jums prota pisu.

  1. Paulius parašė:

   Dėl to ir emigravau.Lietuva – vagių kraštas

   1. Pauliui parašė:

    Kiekvienas sprendžia pagal save. Paprastai kitus vagimis vadfina tie, kieno paties pirštai stipriai į save lenkti.

    1. B. parašė:

     Pauliui. Jei matėt vagiant, reikėjo pranešti policijai. Kodėl to nedarėt? Emigravot ne todėl, kad manote esąs apvogtas, o todėl, kad nenorite, nesugebate ir nemokate sąžiningai dirbti ir uždirbti dirbant Lietuvoje. Tas, kas nori dirbti ir uždirbti – ieško būdų. Kas nenori – priežasčių. Nėra nieko, ko negalima būtų pasiekti darbu. Sėkmės valkataujant po svetimus aruodus ir kiemus.

     1. dėdė Nero parašė:

      Super komentaras

 3. Eliza parašė:

  Aplinkiniai rajonai Akmenė, Plungė, Telšiai turi pinigų ir tvarkosi. Čia nieko. Baigiasi vasara mieste jokio renginio. Savivaldybėje 200 avilių sėdi, kultūros rūmuose irgi gera dešimtis, o dar kultūros skyrius. Ką veikia meras jo pavaduotojai, administracijos direktorius su pavaduotojai? NIEKO. Tuoj vėl prasidės nauja covid banga ir vėl viskas užsidarys ne atsidarę. Kur tarybos nariai, kur Nagienės vertėjas Jonas su savo chebra. Taip kaip valstybėje taip ir Mažeikiuose tokios valdžios ir tokio bordako nebuvo.

 4. Vietinis parašė:

  Kur Dambrauskas, tegu organizuoja gera darbą.

  1. Anonimas parašė:

   Gera mintis. Užuot tuščiai rėkavęs,, galėtų savo maršistus surinkti ir padaryti visuomenei naudingą darbą.

   1. Manau parašė:

    O prie jų ir vaivorykštinius prijungti. Tegul dirba miesto labui, ar tik paraduose pasivaident tegali?

    1. >manau parašė:

     O kiek Mažeikiuiose tų vaivorykštinių? Asmeniškai nei vieno nepažįstu. O,, va, durnmaršinių nemažai :-)

     1. Manau parašė:

      Jug patys skelbiasi, kad jie yra visur. O jei jūs nesusidūrėt, tai dar nereiškia, kad nėra

 5. AstraZeneca parašė:

  Aš pasakysiu taip ,visa esmė ,kad nėra lyderių. Suorganizuotų kokią akciją ,motyvuotų -žmonės patys susirinktų ,sutvarkytų,nudažytų.Bet ,kad nemoka pas mus niekas žmonių pajungti ,įkvėpti ,nuteikti. Bet ,kad mūsų valdžia tokia sausa ,tokia popierinė , neįdeda širdies ,noro nė lašo. Kaip jiems ne gėda žmonėms į akis žiūrėti ?Iš jų pačių jokia iniciatyva nesklinda. Iš tos kadencijos lieka tik vienas ir tas pats mūsų miesto valdžios vaizdas : rankoje mikrofonas ir didelis dovanų maišas su inicialais,o jame kokia juokinga dovanėlė ir šabloninė kalba.Taip ir keliauja ale sveikindami :) Ir visi darbai.

 6. Renata parašė:

  Lai savivaldybė mašinas parduoda nusipirktas iš sutaupytu ir neskirtų vienkartinių socialinių išmokų.
  O klerkų damos ir vyriokai iš bereikšmių darbų šnarinant popierius ir nieko negebantys spręsti už šakių ir šiupelių parko tvarkyti. 😉 🙂
  Kodėl ieško kažko, kad kas nors padarytu, jie mat pavadovaus , pasėdės , durnelių radę.😁
  Galės ir apsauginiais ir psichologais girtuokliams, gal prisimins ką pridirbo ar nepadirbo laiku, pareigybių nevykdė tarnybinių piktybiškai, vieni kitų darbus slėpdami ir dangstydami, kad dalis žmonių nusigyveno…
  Šiandien mačiau kaip trys darbininkai-žmonės su geru automobiliu, lapa kabino pasipuošia …😆

  1. mamba parašė:

   Tu, Vitkute, mažiau rėkauk per visus psl ir soc. išmokų prašinėk. Išmok pradžiai rašyti be klaidų, aiškiai mintis dėstyti, legaliai dirbti…

 7. svetima gėda parašė:

  Kokia gėda ir skaityti tokius pasiteisinimus ! Gėda ,kad nevyksta mieste gyvenimas ,net vasarą. Senamiesčio centrinė gatvė mirusi.Nedarote nieko ,kad žmonės džiaugtųsi savo miestu. Miestas visai neturi savo veido.Nuvykite kitur ,pabūkite porą dienelių ir grįžę pereikite per Mažeikius-suprasite koooooks skirtumas. Darbininkų pilna darbo birža! Ai,ką čia ir šnekėti-toliau savo asmeninio kiemo jums niekas nerūpi.

 8. Remis parašė:

  Bet metų gale atsiras pinigų naujom mašinom ar premijom, tik parkeliui nėra

 9. Laimq parašė:

  Toks gražus parkelis, nu gaila ,kad taip..
  Porą stebėjimo kamerų atgaivintų šitą vietą, pirma būtų saugiau, kitas dalykas tai mažiau kas ką laužytų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto