Merginos irgi žaidžia futbolą

Mažeikiškes futbolininkes prieš pirmąsias rungtynes drąsina treneris Ramūnas Daubaris. Nuotrauka iš komandos archyvo

Du mėnesius gyvuojantis merginų futbolo klubas „Triumfas“ iškovojo pirmąjį trofėjų – futbolo turnyre Telšiuose užėmė trečiąją vietą.
Komandos treneris Ramūnas Daubaris „Santarvei“ tvirtino: norisi, kad ir merginos galėtų pajusti šio žaidimo grožį ir privalumus.

Pirmajame turnyre – trečios vietos taurė

Telšiuose vyko pirmasis merginų (septyniolikmečių ir jaunesnių) futbolo turnyras „FK Džiugas“ taurėms laimėti, kuriose pirmą kartą dalyvavo ir Mažeikių merginų futbolo klubo „Triumfas“ sportininkės.
Be jų, šiame turnyre varžėsi dar pernai susibūrusios Telšių „Džiugo“ bei jau keletą metų besitreniruojančios ir įvariose varžybose dalyvaujančios Klaipėdos ir Tauragės futbolininkės.
Buvo žaidžiama aštuonios prieš aštuonias – du kėlinius po dvidešimt minučių.
„Galiu pasakyti, kad pirmąsias rungtynes sužaidėme gerai, po Rimantės Jonušaitės, Gabrielės Nevgen ir Karolinos Kurapatkinos įvarčių šventėme pergalę prieš aikštės šeimininkes. Antrosiose rungtynėse merginos jau pavargo, o trečiosiose jau sunkiai judėjo po aikštelę. Nematau jokios tragedijos – vis dėlto tai gana didelis krūvis vienai dienai. Sunkiai ją atlaiko ir jauni berniukai“, –  sakė treneris.
Mažeikiškės buvo apdovanotos trečios vietos taure ir medaliais, naudingiausia komandoje pripažinta Karolina Kurapatkina, kuri, pasak trenerio, kantriai žaidė, niekuo nesiskundė, atidirbo iki turnyro pabaigos.
Mergina turi iš ko imti pavyzdį – jos brolis Mantas rungtyniauja reprezentacinėje „FK Atmosferos“ ekipoje.

Plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto