Merkelio Račkausko gimnazijai – II vieta

Algirdo Vilko nuotraukoje – gimnazistų diplomai.

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro surengtame respublikiniame konkurse „Raktas į mokyklos muziejaus skrynią“, nominacijoje „Įžymios istorinės asmenybės mokyklos muziejuje“, trys Merkelio Račkausko gimnazijos moksleiviai laimėjo antrąją vietą.
Baigiamajame konkurso renginyje jiems įteikti diplomai, o juos paruošusiems mokytojams – padėkos raštai.

Varžėsi keturiose kategorijose

Iš sostinės apdovanojimai parvežti gimnazijos trečiokei Simonai Šidlauskaitei bei antros klasės gimnazistams Lukui Adomavičiui ir Ignui Laurinavičiui. Už jų rengimą padėkos raštų nusipelnė lietuvių kalbos mokytoja Romualda Žilinskienė bei biologas Algirdas Vilkas.
Mokiniai varžėsi keturiose konkurso kategorijose: „Mokyklos muziejaus ženklo – logotipo“, „Istorinės asmenybės mokyklos muziejuje“, „Įsimintiniausia pamoka mokyklos muziejuje“ ir kelionių maršrutų konkurse „Nuo muziejaus iki muziejaus“.
Baigiamajame renginyje dalyvavo 100 mokinių ir mokytojų iš beveik dvidešimties Lietuvos gimnazijų, progimnazijų, vidurinių ir pagrindinių mokyklų.

Projektas įvertintas gerai

A. Vilkas pasakojo, kad M. Račkausko gimnazija renginio vertinimo komisijai pristatė praėjusią vasarą surinktą ir rugsėjo mėnesį mokyklos bendruomenei parodytą projektą „Kalbininko Alekso Girdenio (1936–2011) vaikystė ir mokslo metai Mažeikių rajone“, kurio rengimui vadovavo jis pats bei mokytoja R. Žilinskienė.
„Džiugu paminėti, kad šis darbas sulaukė pripažinimo ir atskirai buvo paminėtas baigiamojo renginio metu“, – pasidžiaugė A. Vilkas.
Beveik du šimtus konkursui pateiktų darbų apžvelgė Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Turizmo ir etnokultūrinio ugdymo skyriaus metodininkas Arvydas Ščiukaitis ir Vilniaus etninės kultūros centro direktoriaus pavaduotojas, LRT kanalo programos „Duokim garo“ vedėjas Stanislovas Kavaliauskas.

One Reply to “Merkelio Račkausko gimnazijai – II vieta”

  1. as parašė:

    saunuole simona :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*