Mero komandoje – buvęs Seimo narys

Nuotr. iš Savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyriaus archyvo

Gruodžio 28 d. Savivaldybėje darbą pradėjo buvęs Seimo narys Kęstutis Bartkevičius. Politinio pasitikėjimo valstybės tarnautoją į savo komandą dirbti patarėju pakvietė Savivaldybės meras Vidmantas Macevičius.
Šiuo metu Savivaldybės meras turi tris patarėjus: Kęstutį Bartkevičių, Ramūną Bertulį ir Virgilijų Radvilą.
Kaip praneša Savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyrius, pusantrų metų mero patarėjo pareigas ėjęs Rimantas Gramas iš šio posto pasitraukė prieš Kalėdas.

13 Atsakymų į “Mero komandoje – buvęs Seimo narys”

 1. Anonimas parašė:

  Negi šis ponulis nusikaršinti nori mero poste po kitų Mero rinkimų? Žiauriai, žiauriai Mažeikiams sekasi su pensinykais. Man atrodo ,kad jie pažada Mažeikių miesto verslinykams ,kad gamybos,pramonės jie nekurs čia , gauna paramos ir štai jie merai? O verslinykai toliau 60 proc. moka minimumą, nes nėra naujų darbo vietų…Gers tandems.Beje ,Rimkienė irgi Mažeikių miestui ne rodiklis.

 2. Zita iš Mažeikių parašė:

  Ramių žmonių nereik. Reikia aktyvių, veiklių, verslių. Geras žmogua ne profesija.

 3. Tautietis parašė:

  Mazeikiai vargs kol neisrinks mero tokio kaip Kauno ar Druskininku .Be ideju ir viziju merai tik ilsisi .Kad ir Naujosios Akmenes meras Mitrofanovas turi ideju ir tikslu .O Bartkevicius tik akis dume rinkejams kad yra uz tautines vertybes nacionalinius interesus jei su liberalu Zuoku draugauja ar Rimkiene remia.

 4. a parašė:

  manau ta senoji kavalerija nelabai su informacinėm technologijom draugauja…. gal jaunesnė sekretorė nepamokė, kaip el.paštu naudotis…

 5. Skaitytoja parašė:

  Savivaldybė tampa prieglauda. Sulauks ramiai pensijos. Tuo ir pasižymi aštuntasis pagal dydį miestas. Kada bus kitaip?

 6. žinot parašė:

  Kai Bartkevičius Seimo rinkimuose palaikė Rimkienę, man jis miręs politikas.

 7. Koks skirtumas parašė:

  Nu jau dabar tai driogstels, tik namų darbus padarys ir Mažeikiai klasteriais bus apstatyti. Jėzau, Jėzau, savivaldybė tampa įvairaus plauko nevykėlių surinkimo tašku………

  1. Zigmas parašė:

   Taip yra kiekvienam provincijos miestelyje:))

 8. as parašė:

  prieš 4 -5 metus rašiau šiam seimo nariui. Kaip rinkėjas. Deja, net žinutės, kad mano laišką gavo, neatsiuntė:). Apie žmones pradeda galvoti, kai rinkimai artėja.

 9. Aš pati parašė:

  Kiek tuose Mažeikiuose pokyčių? Norime žinote, kas sekantis bus nukenksmintas ir kam bus pakišta kėdė? Nors apie K.Bartkevičių galiu pasakyti tik teigiamai: ramus, doras ir nuoširdus žmogus. O kaip oponentai kalba apie darbus, žinokit ne visus pinigus galima pritraukti į savo kraštą. Aš norėčiau kokybiško ir nuoširdaus darbo savivaldybėje: be pravardžiavimo, be sarkazmo, be intrigų. Mielieji, atminkite, juk jus rinko tie rajono žmogeliai, tai jie laukia ramaus ir objektyvaus darbo!!! Sėkmės!!! Nebestumdykit kėdžių!!!

 10. Bomžas parašė:

  Šlykštu. Na bet kaip kaimynui,bendrapartiečiui nesuteiksi „šiltos“kėdės. Visiškas dugnas.

 11. donalda parašė:

  Būdamas Seimo nariu nieko gero nenuveikė Mažeikių labui, nenuveiks ir dabar.. Meras atjaučia visus „buvusiuosius“, glaudžia po savo sparnu. Vienu veltėdžiu daugiau, ar mažiau…

 12. Brolis parašė:

  Va tai ponia Nagienė greitai taps Mažeikių Valstiečių pirmininke

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto