Mero komandoje – dar vienas patarėjas


Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Savivaldybėje darbą pradėjo naujas mero patarėjas – teisininkas Ramūnas Bertulis, kurį į savo komandą pasikvietė meras Vidmantas Macevičius.
R. Bertulis merui padės formuoti politines nuostatas ir prioritetus, koordinuos jų įgyvendinimą, organizuos Savivaldybės tarybos darbą, taip pat teiks informaciją ir pasiūlymus viešojo administravimo, teisės klausimais.
Naujasis mero patarėjas „Santarvei“ teigė, kad jam įdomu save išbandyti kitoje srityje. Ir jam svarbu esą prisidėti prie žmonių gerovės kūrimo.
R. Bertulis – ne vienintelis etatinis mero patarėjas. Nuo gegužės vidurio tokias pareigas eina Virgilijus Radvilas, dirbęs ir praėjusios kadencijos mero komandoje. V. Macevičiui jis teikia informaciją ir pasiūlymus investicijų klausimais, bendrauja su asocijuotomis verslo struktūromis, ieško verslo partnerių ir sprendžia kitus su investicijomis susijusius klausimus.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

4 Atsakymai į “Mero komandoje – dar vienas patarėjas”

 1. vatas parašė:

  naftininku profsajunga nustekeno dabar ir savivaldybe nustekens

 2. As parašė:

  Tikrai gerą specialistą priėmė į komandą Meras – sekmės visai komandai !!!

 3. Siaip parašė:

  Kur bedursi, visi teisininkai, vadybininkai, investiciju pritraukejai. Del teisininko nezinau, bet tas investiciju pritraukejas…….. Gal tiksliau butu – nustumejas. Apsaugo vietos verslinykus, nuo rimto verslo atejimo…

 4. Neringa parašė:

  Nuostabus žmogus. Ramunai sėkmės. Po 4 metų i merus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto