Mero komandoje – dar vienas patarėjas

Rimantas Gramas. Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Nuo antradienio Mažeikių rajono savivaldybės mero komandoje dirba dar vienas patarėjas – Rimantas Gramas. Iki rinkimų į savivaldą jis septyniolika metų vadovavo Savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriui.

R. Gramas savivaldos rinkimuose dalyvavo kaip Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąrašo kandidatas. Jis yra ir šios sąjungos Mažeikių skyriaus pirmininkas.
„Žalieji“ po rinkimų tapo Savivaldybės tarybos daugumos partneriais, pagal susitarimus jiems priklausė ir šis valdžios postas. R. Gramą į šią komandą pasikvietė meras Vidmantas Macevičius.
„Santarvei“ meras po rinkimų yra prisipažinęs, kad jo žinios žemės ūkio srityje nėra stiprios ir jam reikės patarėjo, kuris patartų žemės ūkio ir kaimo plėtros klausimais.
Kaip skelbiama Savivaldybės administracijos pranešime, R. Gramas patarinės ir daugiabučių gyvenamųjų namų atnaujinimo klausimais, teiks informaciją bei siūlymus emigracijos bei integracijos klausimais.
Plačiau – penktadienio laikraštyje.

12 Atsakymų į “Mero komandoje – dar vienas patarėjas”

 1. skaitytoja parašė:

  GRAMAS PENSININKAS , TEGU EINA POILSIAUTI JUK 65 META JO NERVAI NEATLAIKYS VADOVAUTII, LABAI NERVINGAS , SAVANAUDIS , GOBŠUS DĖL SAVES ŽMOGUS.

 2. kaimis parašė:

  Čia turbūt gerbiamas meras tūrėjo omenyje, kad ponas Gramas patarinės, kaip integruoti baltarusių, ukrainiečių emigrantus į Mažeikių darbo rinką (kitaip sakant vergų už minimumą).

 3. gyventojas parašė:

  Kodel nesidomi ziniasklaida .Zmona seniunijoje ,dukra savi aldybeje ,okas ukyje dirba .Ar negeda taip ponas Gramai .Visus i pensija tik varei ,kas buvo nelojalus tau .Savanaudis esi ir tiek .nenusinesi i kapus nieko .

 4. ko neenerginga komanda? parašė:

  dar berniukai padanges skrodžia lėktuvėliais .Būkite jūs lakūnais-,būsite ir Pakso draugais.

 5. Pikta parašė:

  mūsų išrinktasis meras nepaisant savo pažadų suformuoti naują, energingą komandą, susikvietė senus valdžioje buvusius valdininkus, tad permainas matysime kaip savo ausis. Ir kam jų tiek daug? Jei pats neišmano ar nenori dirbti, tad ko apgaudinėjo rinkėjus ir lindo į valdžią?Seimo pirmininkas ir tas neturi tiek patarėjų, o mes dabar turėsime išlaikyti dar vieną dykaduonių komandą. Kai tiek patarėjų, išeitų, kad meras nusiteikęs tik lankytis šventėse, spausti rankas ir teikti įvairiausius raštus. Belieka tikėtis, kad naujoji administracijos direktorė L. Nagienė apmažins valdininkų armiją, pareikalaus juos dirbti, o ne kabinetuose gerti kavą. Mažeikiuose gyventojų vis mažėja, o savivaldybės valdininkų aparatas didinamas… Kada pagaliau į Mažeikius ateis tvarka ir jie turės tikrą, ne sau naudos siekiantį šeimininką.

 6. Pilietis gyvenantis mazeikiuose parašė:

  Nors meras vaiksiotu po gatves paklaustu ko maziaikiams truksto dabar kaskokius pagalbininkus siuncia as nesuprantu ar jis bijo musu ar kas jam yra plius reiketu seip kaip yra zaidimu aiksteles prie gatviu galetu nors tvora apstatyti kad vaikai negaletu isbegt be prieziuros i gatve as maciau kad siuluose taip yra kodel kiti miestai gali tureti o ko mes prastesni jei negalime musu miestas normaliai susitvarkyti

 7. pazystamas parašė:

  Sakinio nesurezga pagal partija pratupejo kol Siminkevicius stume ,o dabar jau apsiplunksnavo ir siltos vietos panorejo degul eina ukininkaut ,gerai kad yra dar kaime kuriuos gali lengvai mulkint .reikia paziuret at legaliai dirba .kur gyvena samdiniai .Meras sake ,kad jauni veidai dirbs ,o cia dabar tapo senialiu prieglauda .

 8. purveniskis parašė:

  Dar puikybes neuztenka .I pensija vospepaeina investitorius ,jo jis zino kaip savo kisene pildyti ,o kitus menkint .

 9. Brolis parašė:

  O dar vienas senosios – naujosios komandos atstovas

 10. Nesuderinama parašė:

  Savivaldybės tarybos nario pareigos yra nesuderinamos su tos kadencijos savivaldybės mero politinio (asmeninio) pasitikėjimo valstybės tarnautojo pareigomis.

 11. Mero fanas parašė:

  Malonu matyt, kaip i sauniausio pasaulyje mero komanda, kaip jis ir zadejo, ateina nauji, jauni, kupini ideju zmones. Su jai Mazeikiai neatsigins investiciju, cia vaziuos norvegai ir sveicarai darbo ieskot. Einu damusiu suktine, bo fantastiskos haliucinacijos galva uzgule…

 12. Oho parašė:

  Pučiasi ir pučiasi, kada gi subyrės. Gal kada santarvė parašys kiek sumažinta tų patarėjų, pavaduotojų ir padėjėjų…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto