Mero komandoje – dar vienas patarėjas

Virgilijus Radvilas. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Rajono savivaldybėje pareigas pradėjo eiti ketvirtasis etatinis mero patarėjas Virgilijus Radvilas. Jis užsiims verslo partnerių paieška, investicijų pritraukimu.

Dėmesys investicijoms

Savivaldybės meras Antanas Tenys „Santarvei“ teigė, kad Mažeikių verslininkų asociacija, su kuria Savivaldybė bendradarbiauja, pirmoji ėmė kelti nepakankamo investicijų pritraukimo į Mažeikius problemą, vis ragino kažką daryti. Apie tai buvo diskutuojama ir su organizacijomis „Investuok Lietuvoje“, „Versli Lietuva“.
„Naujų investicijų atėjimas – tai naujos darbo vietos, aktyvesnis, gyvybingesnis mūsų rajono gyvenimas. Nusprendėme, kad, norint pritraukti investicijų, reikia žmogaus, kuris tuo užsiimtų. Virgilijus Radvilas turi didelės vadybinės investicijų pritraukimo, darbo su užsienio kompanijomis patirties. Tikiu, kad ta patirtis, asmeninės pažintys, idėjos bus naudingos mūsų rajonui. Šį žmogų pažįsta daugelis mažeikiškių, jis nėra jokios partijos atstovas“, – savo pasirinkimą komentavo meras.

Laikino darbo nebijo

A. Tenys neslepia, kad V. Radvilą prikalbinti dirbti savivaldoje buvo nelengva.
„Jį ragino tiek „rotariečiai“, tiek Verslininkų asociacija. Dėkoju, kad sutiko. Tuo labiau kad atlyginimas pagal jo sugebėjimus nėra didelis – tik 1089 eurai be atskaitymų. Tikiu, kad jis padarys Mažeikiams daug gerų darbų“, – įsitikinęs meras.
Mero patarėjo pareigybė – politinio pasitikėjimo. V. Radvilas „Santarvei“ teigė nebijąs, kad pasibaigus kadencijai jis gali likti be šių pareigų.
„Man nėra darbų trūkumo, nebijau tokių dalykų”, – patikino pašnekovas.

Plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

21 Atsakymas į "Mero komandoje – dar vienas patarėjas"

 1. VYTAS parašė:

  NU JE JE PATS NESUGEBA DIRBT REK PADEJEJŲ

 2. Sugryzki jaunyste parašė:

  sugryzki paskubek…..:) Geri laikai buvo,ar ne? Benzino pirkt nereikejo ir 13 atlyginima mokejo.O kokie baliai,Nauju metu vakareliai laboratorijoje budavo,super. O kas pentagone dirbo arba daznai ten su reikalais lankydavosi,tai ir verslininkais tapo,kapitala susikrove.Kur rasi geriau? Deja viskas turi pradzia,bet turi ir pabaiga.Ir jokia partija jaunystes jums nesugrazins.Pardavimas Williamsui aisku nebuvo ekoniskai pagrystas sandoris,tai buvo politinis sandoris,tai buvo pagrindines NATO salies verslo atvedimas i Lietuva,jis kainavo Lietuvai,bet gal tai pagreitino istojima i NATO,ES ir manau jau senai atsipirko.Reikia ziuret giliau ir kazka aukoti del didesniu tikslu.Ateis tokia diena (O JI TIKRAI ATEIS),kai ta gamykla bus uzdaryta,nes paprasciausiai baigsis naftos amzius,nafta nebebus ekonomikos variklis,nebereikes tu produktu,kuriuos ji gamina.Kaip nebereikejo Mazeikiu kompresoriu,ar ETG gamyklu produkcijos. Ir ka tada kaltinsite,vel koki Antana,Jurgi ar Jurgita priklausomai kas bus valdzioje? Gal laikas islipti is to vaikisko naivumo ir pradeti dometis pasauliu.

 3. To ateitis butu tamsi parašė:

  O sventas naivume. Jokia Lietuvos partija nepasuks pasaulio vystymosi i viena ar kita puse.Atleisti darbininkai butu vistiek atleisti,nes savininkas nemokes pinigu uz elektrikams duodamo spirito gerima ir benzino vezima is imones teritorijos su laboratorijos ar kito cecho GAZ’elka. Sovietinis gamyklos valdymas zlugo,jis butu pakeistas bet kokiu atveju. Planine ekonomika zlugo,bankrutavo,nes neatlaike konkurencijos.Jus patys nebepirkote LADA’u,o griebete nors ir 10-15 metu senumo Audi,Opel. Suprantu,kad jums gera prisimint tuos jaunus laikus,deja jie negrys,kad ir Breznevas atsikeltu. Lietuvai mesiju nereikia,ju nera,bet taip pat nereikia valdzioje nukvakusiu,uzsienio kalbu nemokanciu su pirktais diplomais specialistu.Lietuva miesto dydzio valstybele turi konkuruoti Europos,Pasaulio rinkose ir kaip ji sugeba/sugebes tai daryti,toks bus jusu gyvenimas.Ar tai taip sunku suprasti?

 4. Ateitis butu tamsi su sia partija parašė:

  Dabar mazeikieciams „gerai“ Naftos perdirbimo imoneje sumazinti etatai atleisti darbininkai yra priversti valkatauti del duonos kasnio po ES valstybes palike seimas po du menesius dirba vergiska darba isvaziave.Skiriasi seimos toki geri atnese mazeikieciams koncervatoriu partija atidavusi JAV zydams ar CZV kaip rase laikrastis Karstas komentaras Naftos perdirbimo imone.Kodel ne lietuviu verslininkams pardave gamykla konservatoriai ?Nemoka valdyti valstybes koncervatoriai ir vel verziasi i valdzia vnukas mat Landsbergio, naujas mesijas?Tik ar reikia tautai MESIJU nuspres tauta jau greitai.Dieve saugok Lietuva Tevyne nuo karo ,maro ,bado ir kocervatoriu valdymo.

 5. to Neuzmirskim praeities parašė:

  Jei galvoji,kad butum vezes kanistras is naftos iki siol labai klysti:)) Williams is naftos daug vagiu isvede uz rankuciu paemes,kostiumuoti vagys pasimete stovejo uz sargybos posto,nors tik pries valanda sedejo vairuotojo vairuojamame automobilyje is reikalus tvarke telefonu. Prisiminkite keleta desimciu neegzistuojanciu zmoniu idarbinima ir ju algu emima,vieno viesbucio Mazeikiuose atsiradimo istorija.Kazkam gaila tokiu laiku:)

 6. Neuzmirskim praeities ir geru "darbu" parašė:

  Rinkimai arteja sakot blogi Socialdemokratai o jei butu vnuko hebra Kubilius ir jo sebrai as neuzmirstu Wiljamsu ir Mazeikiu naftos atidavimo JAV zydeliams ar CZV kaip rase laikrastis Karstas komentaras.

 7. kas cia parašė:

  per genijus?:)) Ledu direktorius,o ka tai pasako?

 8. Pats save ragina parašė:

  Mažeikių verslininkų asociacijos prezidentas Virgilijus Radvilas teigė, kad inovacijos garantuoja ne tik sėkmingą mokymo procesą, bet ir sėkmingą darbinę veiklą iš Mažeikių politechnikos mokyklos vykusios tarptautinės metodinės-praktinėskonferencijos „Inovatyvių metodų ir priemonių taikymas mokymo(si) procese 2012“. – tai kaip neragins verslininkų asociacija. Kaip teigia A. Tenys neslepia, kad V. Radvilą prikalbinti dirbti savivaldoje buvo nelengva.
  „Jį ragino tiek „rotariečiai“, tiek Verslininkų asociacija. Dėkoju, kad sutiko.

 9. E.V. parašė:

  Ponai patarėjai, patarkit merui ir jo komandai, kaip greičiau pradėti daugiabučių kiemų važiuojamosios dalies lopymus. Pažadėta buvo dar pavasarį, o darbai dar nepradėti. Žiemos laukiat? Skubėkit, kad iki rinkimų spėtumėt.

 10. SPALIO 9 D. nepamirštam klasterio parašė:

  Balsuodami spalio 9 d. nepamirškime, kaip per preitus rinkimus socialdemokratai fantazavo apie klasterį , kur bus 1700 darbo vietų. 2014 -12-22 Pasirašytas ketinimų protokolas dėl klasterio kūrimo
  Savivaldybės tarybos posėdyje Mažeikių r. savivaldybė su Lietuvos medienos pramonės asociacija „Lietuvos mediena“ pasirašė ketinimų protokolą, kuriuo susitarė siekti, jog Mažeikiuose atsirastų modernus medienos bei baldų gamybos klasteris. Kokia nauda iš tokių pasirašymų?

 11. Vardas (privalomas) parašė:

  ,,Tuo tarpu sovietmečio lyderiai – valstietiško-proletariško mąstymo sovietinė nomenklatūra ir jos palikuonys – nekuria pagrindo Lietuvos ateičiai, o tik siekia išsunkti paskutinius lašus iš ES fondų čiaupų. Nenustebkime, kad greičiausiai niekas nė nesiruošia kurti infrastruktūros, didinti verslo galimybių, pritraukti investicijų – ir toliau gražiai iš skolintų, paramos lėšų dažysime fasadus ir lauksime, kol problemos išsispręs savaime. Kol mes tikėsime fasadais ir neturėsime kritinio mąstymo, tol ir suksis samsaros ratas ir kas ketveri metai politikoje kartosis: „Ta pati panelė, tik kita suknelė.“ ( S.K.)

 12. Pilietė parašė:

  Kaip matyti , socialdemokratai jau pradėjo ruoštis kitiems savivaldos rinkimams , galima manyti ,kad šią personą ( V.Radvilą) bus stengiamasi prakišti į mero postą. Juk eiti dirbti į savivaldą V. Radvilą ragino tiek „rotariečiai“, tiek Verslininkų asociacija. Jei naujasis mero patarėjas bus paklusnus klapčiukas tai ir pasibaigus dabartiniam mero kadencijai , tikrai gaus atitinkamą darbo vietą valstybės tarnyboje. Juk kai Lietuvoje verslas miršta nuo įvairių mokesčių , nieko geriau nebelieka kaip tik per pažintis GAUTI DARBĄ VALSTYBĖS TARNYBOJE. Juk socialdemokratai mato , girdi ir daro tik dėl savų žmonių ir jų interesų. O visi kiti, nepamirškite atlikti savo Konstitucinę pareigą – spalio 9 dieną eikite balsuoti už išrinktųjų sotesnį ir turtingesnį rytojų.

 13. Rolandas parašė:

  Būsiu nepopuliarus,kadangi vis pasireiškiu šiam laikraštyje apie sporto problemas mieste ir daugiausia būnu vos ne nušvilpiamas. Mažeikiams nereikia nei arenos,nei profesanalių klūbų,kad galėtume stebėti varžybas ir didžiuotis jų pasiekimais. Dabar apie naują patarėją. Reikia,bet tik kad būtų rezultatai,o ne kėdės šildytojas,kaip ir sporto patarėjas-yra,rezultatų nematyti. Tegul padirba metus ir pasiskelbia ką nuveikęs Mažeikių labui. Sporto patarėją jau galima ir atleisti-darbų nesimato.

 14. to siaip parašė:

  sakyčiau, kad reikėtų rašyt žodelį galimai. Pvz. galimai merui tiek pritrūko sveikatos ir ukatos tvarkytis, kad prireikė net 4 patarėjų. Ar galimai ponas meras ir savo ūkyje tvarkytis samdosi keturis patarėjus? Ir dar galimai moka jiems po tūkstantį eurų algos. Galimai šitaip vargstant, gal reiktų pavožoti ir užleisti savo kėdę, kuriam galimai nereikėtų keturių patarėjų. Galimai ponas meras galėtų suorganizuoti parodomąją darbo dieną, kurios metu būtų galima pažiūrėti, ką tiek dirba jis ir jo keturi patarėjai. Tikiuosi, mano komentaras nebuvo nekorektiškas, nes visur naudojau žodį „galimai“.

 15. siaip parašė:

  Patarejo verslo pritraukimui ar net mero reiktu kazko panasaus i Zuoka (aisku be jo juodu darbeliu), anglu kalba super, lankstumas su investuotojais, charizma ir tt. Gi dabar, kaip cia parasius, jog i teisma uz izeidinejimus nepapult, trumpo mastymo publika. Argumentas jog pazinciu turi….., kas kad su vietiniais „intelektualais“ verslinYkais pirteleje pasedi, bet pas tuos verslinYkus mentalitetas tai………

 16. Hm parašė:

  ….aga,prikalbint reikėjo,kai niekur nepadirba :)

 17. o parašė:

  kada būs penktasis?

 18. AS parašė:

  Tai va kodel rekejo reikejo vandens kaina pakelti D. Butinai balsuosiu uz socdemus,jiems pirmiausia zmogus.Kodel Santarve tyli,kad vanduo brango ???

 19. Vardas (privalomas) parašė:

  Vieno patarėjo alga metams – minus vieno daugiabučio kiemo važiuojamosios dalies remontas.

 20. A parašė:

  Gyventojų mažėja-patarėjų daugėja. Taip ir toliau-kiekvienam gyventojui po patarėją, išlaikomą iš mero asmeninės kišenės. Santarvė galėtų parašyti, kiek vienam Mažeikių valdininkui tenka mažeikiečių

 21. zemaits parašė:

  Tas musu meras turi daugiau patareju negu prezidente vel kuria nauja klasteri geriau mieste kiemus sutvarkyk nelaime tu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto