Metai baigti karatė turnyru

Po turnyro – bendra kovotojų nuotrauka su asociacijos vadovu Rolandu Volkovu ir Senamiesčio pagrindinės mokyklos direktore Janina Norviliene. Nuotrauka iš klubo archyvo

Senamiesčio pagrindinėje mokykloje sporto asociacija „Žemaitis“ kartu su šios mokyklos karatė būreliu surengė paskutines šių metų varžybas – kalėdinį karatė turnyrą, kuriame dalyvavo patys jauniausi, neseniai šios sporto šakos treniruotes pradėję lankyti klubo ir karatė būrelio karatistai. Jaunieji kovotojai išbandė jėgas sumo ir kovų rungtyse, o jiems teisėjavo jau gerokai karatė pažengę klubo auklėtiniai.


Rezultatai

Sumo rungtyje savo grupėse pirmąją vietą laimėjo Dovydas Nemniasevas, Alanas Giedraitis, Lukas Šimkevičius, Guoda Galvydytė, antrąsias vietas iškovojo Milena Šležaitė, Gabrielius Daujotas, Astijus Narbutas, Algimantas Uščinas, treti liko  Nojus Grigutis, Nojus Krakys, Eitvydas Rudnickas, Eva Kesminaitė.
Kovų rungtyje savo grupėse triumfavo Gabija Jankevičiūtė, A. Giedraitis, L. Šimkevičius, E. Kesminaitė. Antri liko Lėja Vobulaitytė, N. Krakys, Saulė Kryževičiūtė, Eglė Damulytė, trečiąsias vietas savo grupėse laimėjo N. Grigutis, Domas Sreier, Gabrielius Vilimas, A. Uščinas.


Stipriausiųjų penketukas

2013 metų Sporto asociacija „Žemaitis“ išrinko stipriausių sportininkų penketuką, į kurį pateko įvairių varžybų prizininkai ir nugalėtojai. 
Daugiausiai reitingo taškų surinko ir pirmąją vietą užėmė šių metų Europos čempionas Nedas Jucys, po jo rikiuojasi Tomas Majauskas,  A. Uščinas, Gvidas Riepša, Lina Majauskaitė.


Kėlė kvalifikaciją

Pavasarį  Lietuvoje viešėjo  karatė legenda 9 dano meistras Shidakite Kato ir vedė karatė seminarą, kurio metu buvo laikomi kvalifikacijos egzaminai. Du karatė klubo Žemaitis sportininkai – Marijus Verikas ir Domantas Čėsna – apsigynė pirmąjį daną. 
„Dan meistro privilegija – ryšėti juodąjį diržą, kuris simbolizuoja pasiektą kūno ir dvasios harmonijos lygį, reikalingą toliau žengti kovos menų keliu. Mes jiems kaip stiprybės simbolį padovanojome kataną (samurajų kardą) su užrašu „Karatė – kaip karštas vanduo, nešildomas atšąla…“ – pasakojo asociacijos vadovas Rolandas Volkovas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto