Metams baigiantis – aukštas „Kauškučio“ ir jo vadovų įvertinimas

Nuotrauka iš asmeninio albumo

Choreografijos mokyklos liaudiškų šokių ansamblis „Kauškutis“ ir jo vadovė Jolanta Tendienė metus užbaigė viso kolektyvo išvyka į respublikinį mokyklų šokio kolektyvų festivalį „Šokių vaivorykštė“, kuris vyko Nacionalinės Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklos Šokio teatre. Šiame festivalyje dalyvavo penki geriausi šalies moksleivių ir jaunimo liaudiškų šokių kolektyvai.  
Mažeikiškių sukurta programa yra įtraukta į vieną 2016 metų respublikinės Dainų šventės dalių, jos mokysis visa Lietuva.

Į festivalį mažeikiškius pakvietė respublikinės Moksleivių dainų šventės Šokių dienos vyriausioji choreografė Živilė Adomaitienė. Didžiuliame koncerte šoko apie 120 įvairaus amžiaus šokėjų iš Mažeikių.
Kolektyvo vadovė J. Tendienė pasakojo, kad festivalio koncerte „Kauškutis“ parodė savo pačių sukurtą šokių programą „Mūsų medyje, paukščiai, čiulbėkit“ ir sušoko dešimt šokių.
„Šis festivalis – labai didelis viso mūsų kolektyvo – tiek šokėjų, tiek jų vadovų – įvertinimas, nes  programa yra įtraukta į vieną 2016 metų respublikinės Dainų šventės dalių „Paukščiai“. Iš mūsų ir dar keturių kolektyvų mokėsi visos šalies šokių kolektyvų vadovai, choreografai. Jie žiūrėjo, arba, kaip mes sakom, „skanavo“ kiekvieną vaikų drabužių detalę, kiekvieną judesiuką. Buvome kaip po didinamuoju stiklu. Tai buvo labai sunku.
Iš tiesų mes tuo labai didžiuojamės ir džiaugiamės: kiek galima gyventi vien rimbu – norisi būti ir pagirtam. Mums tai ir didelė garbė – esame iš kažkokio pakraščio, o iš mūsų mokosi didmiesčiai“, – kalbėjo J. Tendienė.

Plačiau skaitykite šeštadienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Metams baigiantis – aukštas „Kauškučio“ ir jo vadovų įvertinimas”

  1. balsas parašė:

    Jūs garsinant savo miestą,žaviuosi, myliu, gerbiu už jūsų darbą ir pastangas.Ir vadovams, ir dalyviams linkiu kūrybinės sekmės …..su naujais..

  2. Rima parašė:

    Šaunuoliai, visada Jumis žavėjaus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*