Metų kūrėja pirmyn žengia ieškodama naujovių

Inga Šilinskaitė teigia, jog jos idėjos dažniausiai atsispindi mokinių darbuose. Autorės nuotr.

Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinėje bei Ukrinų pagrindinėje mokyklose dailės ir technologijų mokytoja dirbanti Inga Šilinskaitė už praėjusiais metais nuveiktus darbus gavo rajono Savivaldybės „Metų kūrėjos“ apdovanojimą.
Įvertinimus be didelių emocijų priimanti ukriniškė teigia mieliau dirbanti tyliai, per daug neatkreipdama kitų dėmesio. O apie jos gebėjimus kalba ne tiek jos pačios, kiek mokinių darbai.
Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinėje mokykloje apsilankiusius svečius pasitinka koridoriuose  ir kabinetuose sukabinti paveikslai, piešiniais dekoruotos sienos, kiti meniški darbai. Visa tai kuria mokyklos bendruomenė, padedama mokytojos I. Šilinskaitės.
Su mokytoja „Santarvė“ susitiko jos darbo vietoje – dailės kabinete, kur, be abejo, irgi kuriama jauki aplinka. Kartodama, kad visa tai – bendras jos ir mokinių darbas, Inga tik juokauja: apie juos geriau papasakotų patys autoriai.
Nė kiek nenuostabu, kad ir visus apdovanojimus moteris priima be didelių emocijų, neretai net stebėdamasi, už ką jie skiriami.
„Nesiekiu aš tų apdovanojimų, viskas įvyksta savaime. Sužinojus, kad esu pripažinta metų kūrėja, iš karto kilo klausimas: už ką? Atrodo, kad nieko ypatingo nepadariau, nesurengiau nė vienos personalinės parodos. Tiesiog turiu idėjų, jas dalinu kitiems ir padedu įgyvendinti“, – kalbėjo ji.

Visas straipsnis – ketvirtadienio „Santarvėje“.

5 Atsakymai į “Metų kūrėja pirmyn žengia ieškodama naujovių”

 1. virginija parašė:

  O kur darbai? Taip smalsu pamatyti..?

 2. Raimis parašė:

  Oho… Sveikinam :)

 3. Inga parašė:

  Ačiū :)

 4. parašė:

  Didžiuojamės Ingute, sėkmės darbuose…

 5. sonata parašė:

  Šaunuolė, Inga… :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto