Metų pabaigoje Mažeikių komandai pabiro medaliai

Mažeikių štangos spaudikai ir patys neplanavo tokių puikių rezultatų. Trečiais iš dešinės – šalies rekordininkas Kęstutis Milkintis, penktas – komandos vadovas Benas Milis. Nuotrauka iš klubo archyvo

Vienas paskutiniųjų šalies jėgos sporto čempionatų buvo itin sėkmingas mūsų rajono komandai – pelnyti aštuoni medaliai, iškovotos prizinės vietos visose komandinėse amžiaus grupėse, pagerintas vienas šalies rekordas.


Pelnyti aštuoni medaliai 

Lietuvos štangos spaudimo čempionatas šiais metais vyko Birštone. Į jį susirinko visų amžiaus grupių sportininkai – buvo kovojama jaunių (iki 18 metų), jaunimo (iki 23 metų) ir suaugusiųjų grupėse. 
Mažeikiams šiose varžybose atstovavo devyni sportininkai, iš kurių aštuoni grįžo su apdovanojimais. Kaip sakė komandos vadovas Benas Milis, tokio rezultatai jie neplanavę.
Jaunių grupėje du mūsų rajonui atstovavę jauniai tapo šalies čempionais: šešiolikmetė Roberta Narmontaitė triumfavo svorio kategorijoje iki 63 kilogramų, o 160 kilogramų sveriančią štangą išspaudęs viekšniškis Eimantas Ščiukauskis nugalėjo svorio kategorijoje iki 105 kilogramų.
Jaunimo grupėje pelnyti visų spalvų medaliai: Gvidas Jurevičius savo svorio kategorijoje iškovojo auksą, Edvinas Arefjevas – sidabrą, Artūras Petkevičius pasipuošė bronza.
Pasak komandos vadovo, Gvidui tai buvo jau antras šalies jaunimo čempiono medalis šioje sporto šakoje – jis triumfavo ir spaudimo pirmenybėse, kai buvo rungtyniaujama be specialiosios aprangos. O Edvinui, kuris anksčiau didžiausią dėmesį skyrė rankų lenkimui, tai buvo vienas pirmųjų startų šioje sporto šakoje.


Pagerino šalies rekordą 

Ta pati situacija susiklostė ir suaugusiųjų grupėje, kur mažeikiškiai pelnė visų prabų medalius – Kęstutis Milkintis, išspaudęs 221 kilogramą, ne tik tapo čempionu, bet ir pagerino trejus metus gyvavusį šalies rekordą. Antrąją vietą savo svorio kategorijose užėmė Nerijus Strazdauskas, trečiąją – Mindaugas Paulauskas. 
„Įspūdingai rungtyniavo Kęstutis – rekordą pagerino kilogramu, antroje vietoje likęs jo varžovas neprilygo net 26-iais kilogramais. Tiek Kęstutis, tiek Nerijus dirba užsienyje, džiugu, kad ir ten neužmiršta sporto, grįžę į Mažeikius, vėl lieja prakaitą treniruoklių salėje ir gina mūsų miesto garbę“, – džiaugėsi B. Milis.
Komandinėje įskaitoje mažeikiškiai pateko tarp prizininkų – jaunių grupėje užėmė trečiąją vietą, jaunimo grupėje tapo nugalėtojais, o suaugusiųjų grupėje, praleidę į priekį kauniečius, iškovojo antrosios vietos taurę.
„Vežėme pačius stipriausius, kurie šioms pirmenybėms ruošėsi negailėdami jėgų ir laiko, ir štai rezultatas“, – sakė B. Milis.
Šeštadienį rengiamos „Mažeikių švyturio“ klubo jau tradicinės, paskutinės šiais metais štangos spaudimo varžybos. Sportininkai varžysis savo svorio amžiaus grupėse.

11 Atsakymų į “Metų pabaigoje Mažeikių komandai pabiro medaliai”

 1. Indre parašė:

  Saunuoliai Mazeikieciai ;)Sveikinimai nuosirdziausi;)

 2. Mažeikietė parašė:

  Graźuoliai vyrai !!!! O rašantys neigiamus komentarus,sprogsta iš pavydo :))))))

 3. kk parašė:

  Kalbu apie komentatorius

 4. k parašė:

  Jus moliai gryni. Stuburai kurie nei puse savo svorio nepaspaudzia.. i kuprine nesidedat visu knygu, nes nepanešat..

 5. o parašė:

  fizine jega su intelektu niekada nekoreliavo………..

 6. Vardas (privalomas) parašė:

  taures padetis parodo su kuria vieta pasiekti pasiekimai??? :)

 7. . parašė:

  Andre, nepavydėk.

 8. makaka parašė:

  „Akiniuotis“ geriausias jaunimo „štangistas“ lietuvoje ;) pavydekite

 9. Ackis parašė:

  Pasol andre

 10. andre parašė:

  jo…..tas akiniuotis turbut vierhas

 11. gorila parašė:

  nuotrauka primena 90 metu banditu gauja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto