Mieste jau šviečia Kalėdų eglė

Jono STRAZDAUSKO nuotr.

[nggallery id=270 template=caption]Penktadienio vakarą įprastoje vietoje – Šv. Pranciškaus aikštėje – įvyko Kalėdų eglės įžiebimo šventė.

Iškilmes lydėjo įvairios pramogos. Dar gerokai prieš eglės įžiebimą Kultūros centro vestibiulyje mažeikiškių laukė šventinė socialinių įstaigų mugė „Pasidalinkime gerumu“, čia koncertavo kolektyvas „Bočiai“, pasirodė Vaikų našlaičių ir senelių globos namų jaunieji atlikėjai, programą parodė Socialinių paslaugų tarnybos atstovai bei Viekšnių Vinco Deniušio meno mokyklos dūdoriai.
Pagrindinę vakaro ceremoniją – eglės įžiebimą – lydėjo ugnies šou – spektaklis-legenda apie „Kalėdų sergėtojus“, šiauliškio Juvento dainos bei dainininko Barto koncertas, kuris sušildė ledo karalienės Ad Astra širdį. Šventė baigėsi spalvinga fejerverkų fiesta.

84 Atsakymai į “Mieste jau šviečia Kalėdų eglė”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Koks miesto Vadovas,taip ir puosiames?!

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Tragedija! Savo kiemuose zmones zymiai prabangesnes pasistato egles. Gal todel.kad saziningi ir myli savo kiema?

 3. nepatenkinta parašė:

  Gėrimo ir lėbavimo haliucinacijų rezultatas. Gal kokiam metalistui tas laužas ir įdomus.

 4. Salomėja parašė:

  Ši pseudo eglė – pasityčiojimas iš gražių Kalėdų švenčių. Jei atsirastų protingas traktorininkas ir išrovęs nuvežtų kur į šiukšlyną būčiau dėkinga ir dar kokį šimtuką primesčiau.

 5. Sonata, Mažeikiai parašė:

  Mano dukrytė kai pamatė mažeikių eglę rankytėmis užsidengė akutes ir pravirko. Sako, vesk greičiau iš čia, vo aš bijau į ją ir pažiūrėti…. Ką ir bepridėsi. Gal ją galima nuo kelio pusės uždengti kokiais skydais ar tvora? Negalima gi tokiais būdais baidyti vaikų…..

 6. Indrė parašė:

  Tokios beviltiškai prastos eglės nesu niekur mačiusi.

 7. Inga parašė:

  Eglė – baisuoklė.

 8. kuo parašė:

  nieko baisesnio nesam mate.. ir miestas nykus nesventiskas… geda jums, musu egle tampa pajuokos objektu

 9. Jurga parašė:

  tas AS tai tikrai tas,kuris state ta ,, egle“,nes kitaip tikrai pastebetu,kad ten egles nera,tik metalo lauzas ir girliandos,o kaip atrodo egle diena….. :(

 10. as parašė:

  jei norite pamatyti grazia egle ateikite prie “oruvos“

 11. mažeikietis parašė:

  sveikinu visus su artėjančiom šventėm, ir labai prašau nevadinkite šitos karikatūros egle, jeigu mūsų valdžia ir žiniasklaida nežino kaip atrodo mūsų žaliaskarė eglė tegul nuvažiuoja Į miška.

 12. As parašė:

  Labai keista, kad prieš Kalėdas (ir, matyt, ne tik) žmonės tokie pikti ir viskuo nepatenktinti. Toks jausmas, kad ir ką kažkas bepadarytų, greičiausiai viskas būtų blogai – gyva eglė, dirbtinė eglė ar dar kitokia, fontanas betoninis, molinis ar metalinis.

  Šiais metai eglė yra tiesiog kitokia, įdomi, neįprasta, tačiau ar tikrai tokia bloga? Tikrai nemanau – juk nebūtina įsisprausti į standartą ir bijoti pajudėti. O miestui tik reiktų padėkoti, kad Mažiekiai gražėja, kad nebijoma keistis, būti kitokiems.

 13. Apsaugok !!! parašė:

  Neduok tu dieve, kad tik neįdėtų į Delfi rinkimus, išsijuoks visas pasaulis…

 14. mama parašė:

  tragedija!! net vaikai nesupranta kas cia per statinys :( GEDA!!!

 15. ... parašė:

  palikim tą eglę ramybėje,geriau judinkime sauridą,kad už dujas tiek daug mokėti nereikėtų.

 16. mikis parašė:

  Na tokios „egles“ dar nebuvau mates,ne egle o kazkoks karkasinis statinys.Gerbiami ponai atsakingi uz miesto egle,nesijuokim is Kaledu ir is Kaledu simbolio egles.Kokia cia egle,cia gi kazkoks piramides formos karkasas,nesamone.Is to didelio rasto iseinama is krasto,verciau kitais metais tikra egle pastatytumet,ar cia didele prabanga gyvas medis????

 17. MANAU parašė:

  girininkija ar zmones is sodybu , kaip Telsiuose,butu tikrai gyva egle padovanoje

 18. Rebusas parašė:

  Dieną – bespalvis. Naktį – raudonas. Kas? Mažeikių socdemų „eglė“.

 19. baikit jūs parašė:

  visai žaismingai atrodo ta nykštuko kepurė tamsoje. Žinoma jokiu būdu čia ne eglė. Žvelkit kitokiu žvilgsniu. Jau kadų kadaise Mažeikiai nepuošia eglės. Koks skirtumas ar žalias kūgis, ar permatomas. Netgi, sakyčiau, įdomiau tas permatomas kūgis vakare atrodo. Bet vakare… Dieną geriau nematyti. Arba dieną galėtų irgi palikti įjungtas girliandas. Kiek gi tie diodai sunaudoja energijos. Ne kaitrinės lempos 100 W įsuktos juk.

 20. TO EGLEI parašė:

  O JŪS NUSITEIKUSI KITAIP VISKĄ PAKEISTI???IR KITAIP Į VISKĄ ŽIŪRĖTI, Tai tikriausiai nevertinate šeimos, o tik susimetusius sugyventinius, leistumėte gėjams prie šventoriaus amžiną meilę prisiekti ir dar vaikus tokiems vaikintis, eglės nereikia, švenčių nereikia,..keistas požiūris,manu, kad tokie irpastatė tą piramidę

 21. donna parašė:

  Įdomu, būtų pamatyti tuos žmones, kurie nusprendė papuošti miestą blėkinėmis ale dekoracijomis, norim, kad paviešintų pavardes.
  Kodėl Kalėdoms puošiamos eglutės? Senovėje žalio medžio puošimas, kuris simbolizavo gyvybės atsiradimą, turėjo magiškos reikšmės. Žmonės tikėjo, kad žalio medžio pagerbimas suteiks jiems laimės, vaisingumo, padės sulaukti gero derliaus.
  Ką simbolizuoja ši eglė,? Permatomą tuštumą ar gilių papročių bei tradicijų išniekinimą ar tiesiog neapsišvietimą, nežinojimą, tų kurie tokią įmiestą atgabeno…tikrai man gėdaeinant net žiūrėti, juk gyvenam ne dykumoj, kad eglę galėtumėm keisti kažkokiu kitu simboliu,pavadintu egle.
  Anekdotas:kuo panašus čiukčiasu lietuviu?Todėl, kadabu televizijos bokštą vadina egle))))))))

 22. Ona parašė:

  Sutemus dar puse velnio o diena tik kazkokia metaline deze viduri matosi tai nors maza skaruota ant tos dezes glaejo pastatyt,kad nors vaikai suprastu prie ko prieina

 23. EGLĖ parašė:

  Gerbiamieji, nereikia būti tokiems piktiems ir nelieti tūlžies ant eglės. Matomai neturit daugiau problemų, kad p. Rancas už dujas abonentinį mokęstį padino 3 kartus, visiems gerai. Rašydami tikriausiai nepagalvojat apie gamtos išsaugijimą, jums tik duok „gyvą“ eglę! Ar pagalvojat kiek metų reikia medžiui augti?
  O man eglė labai graži. Laikas kitaip mąstyti!

 24. lina parašė:

  Kai miestui vadovavo p. Petras, tokių nesusipratimų nebūdavo. Pasigendu jo.

 25. Mažeikietė parašė:

  Mūsų proseneliai,seneliai puošdavo eglutes.Jausdavosi kalėdinė dvasia.O dabar puošiam metalo konstrukcijas.Taip ir norėtųsi paklausti-nuo kada metalo konstrukcija pasivadino KALĖDŲ EGLUTE?Visi Mažeikiečiai buvo kviečiami į Kalėdinės eglės įžiebimo šventę.TAI KUR TA EGLĖ?Reikėjo kviesti į metalo konstrukcijos įžiebimo šventę.

 26. Ideja parašė:

  Nauja geležies konstrukcija, pavadinta egle, tik parodo valdininkų kvailumą. Tą kryptimi orientuojama ir tauta. Taip egle galima pavadinti ir paprasčiausią stulpą. Todėl tegyvuoja „ažūrinės“ kalėdos, nes jos simbolizuoja tuščias žmonių pinigines ir skrandžius. Pro tokį ažūrą norisi riebiai apspjauti nusišėrusį valdininką ar politiką.

 27. mazeikietis parašė:

  Jei man tokia egle butu reikeje statyti, man butu geda.
  Net sventes metu ne visos girliandos sviete. Cia matosi aplaidumas ir organizacijos trukumas.
  Ta egle labiau panasi i vynuogems augti skirta karkasa, apipinta lemputemis.
  Kitais metais galiu pasiulyti dar paprastesne ideja: pastatyti 2m lazda ir ant virsaus pajungti 100w lempute.
  Tai ta lempute ir iziebsime per svente. Sutaupysime elektros.

 28. Mažeikiškis parašė:

  dieną eglė tikrai atodo nekaip, bet vakare ji įspūdinga ir graži. Ačiū Olean :)

 29. Vardas (privalomas) parašė:

  Kodėl jums viskas blogai? Fontanas – blogas, eglė – bloga, papuošimai mieste – blogai. Gal jūs patys – esate blogai. Vot kai jūsų nebeliktų, tai ir gyventi būtų smagiau, ne tik Mažeikiuose, bet ir Lietuvoje. Tai dinkite iš čia jei jums viskas blogai…

 30. gyventoja parašė:

  Tamsoje ji gražiai atrodo,bet dienos šviesoje tikrai neatrodo panaši į eglę.O gal tiesiog nespejo karkasą padabinti žaliom šakelėm ar kuom kitu ,o gal tiesiog mes nebesuprantame kas yra gražu ir kokia turi būti kalėdinė eglė.Ką reikia pasakyti dieną atsivedusiam parodyti mažam vaikui,kaip išaiškinti ar tai yra eglė?

 31. vidma parašė:

  Vadinamoji eglė- kaip gaidys nenuspalvintas iš multiko

 32. tai va parašė:

  ORLEAN as dovanojo apšvietimą, o egle turėjo pasirūpinti administracijos direktorius, kadangi pinigai žaliaskarėms jo manymu „pynigai į orą“, tai nusprendė, kad užteks ir lempučių ant strypų.Na bet kur žiūri mūsų meras ????

 33. ZIGIS parašė:

  Ir ko Jūs čia visi putojat,juk ne Jūsų pinigus išleido,o naftinius.

 34. kisa visoki s kaip mena parašė:

  Miestieciams kisami paminklai (akmuo prie savivaldybes), fontanas-blokas ant sankryzos, metalo kugis kaip egle yra kaip spjuvis miestelenams i veida ir pasityciojimas. Akivaizdu, kad mieste nera nei vyr,architekto nei kokio kito viesuju erdviu estetika ismanancio atsakingo asmens. Valdzios atsovai dergiasi ant miesto kaip nori ir sau katuciu ploja. GEDA, ka daugiau vaikams pasakyti.

 35. NUOMONĖ parašė:

  Stebint iš šono susidaro įspūdis,kad ORLEN „specialistai“nematė reikalo paderinti užsakomos butaforinės eglės varianto su miesto valdžios atstovais ir muziką šiuo atveju užsako tie,kas moka.Šiuo atveju turėtų rausti iš gėdos ORLEN

 36. žinovas parašė:

  Mažeikių įmonė ORLEAN KIEKVIENAIS METAIS miesto eglės įrengimui ir Pavenčių gatvės papuošimui skiria apie 30 tūkst Lt .Įmonės ORLEAN viešųjų ryšių su visuomene skyriaus specialistai atrenka miesto eglės variantą (t.y.išanksto sutaria su „eglę“ turinčia firma) ir paveda miesto kultūros skyriui atlikti formalumą – pravedant tipo viešąjį pirkimą.
  Žodžiu už miestui padovanotą BUTAFORINĘ eglę dėkokite Mažeikių ORLEAN neišprususiems specialistams(susidaro toks įspūdis,kad juos švelniai tariant Butaforinės eglės tiekėjai išdūrė) arba „Dovanotam arkliui į dantis nežiūrima“ Linksmų Šv.Kalėdų.

 37. Svetima parašė:

  Mažeikiečiai, kurie jau spėjo pavargti nuo šviečiančių metalų konstrukcijų ( tik, kai kuriems politikams vaidenasi ,kad tai ,,Kalėdų eglutė‘‘) gruodžio 22 d. 16 val. mero A.Tenio ,, kunigaikštystėje‘‘ t.y. Auksodės kaimo poilsiavietėje taip pat įvyks Eglutės įžiebimas. Gal kartais čia Jums pavyks pamatyti tikrą gražuolę žaliaskarę eglutę ir pajausti artėjančias Kalėdas ?

 38. ????????? parašė:

  Pritariu Xxx nuomonei, nes tikrai ta ,,eglė“ labai puikiai atspindi mūsų būseną. Greit iš mūsų ir beliks vien karkasai (t.y. kaulai), tokių juk ir reikia mūsų valdžiai – be smegenų, be mąstymo, nuolankių. Juk tik valdžioj (savivaldybėj) sėdi proto bokštai, kurie, kaip toje pasakoje apie nuogą karalių, mums kiša kažką panašų į eglę ir nori, kad ir mes matytume, kad tai ,,eglė“. Deja, jūs to norite ar ne, bet mūsų nors ir pavargusios nuo keliamų kainų skaičių akys, mato ,, eglė nuoga“.

 39. gėda parašė:

  ir iš kokio miesto parsitempė tą metalo krūvą, pavadinta egle?

 40. SAVAS parašė:

  teisinga pasakeJ.STATKEVIČIUS „nyku kaip Mažeikuose..’,dar V.Šiškauska galieje pakveist veituo Barta su daina ‘ištuštejo musu kaimas nebemokame dainuot’…gėda praeit pro šali

 41. Vardenis parašė:

  Apgailetina !!!!!

 42. Vardas (privalomas) parašė:

  Galėtų gal „Santarvės“ žurnalistai pasikapstyti, kokio genijaus čia projektas šita metalo konstrukcija, gal taupumo sumetimais nieks neapkabinėjo jos šakomis? :)
  Neatlaikė kantrybė ir iš įžiebimo su šeima išėjome neišklausę kaip miesto valdžia ir Orlen atstovai skelia kalbas. Ir kaip jiems ne gėdabuvo stovėti ir sakyti jog tai eglė?
  Sekmadienį prie tos metalo konstrukciojos mačiau vaizdzialį: dvi paauglės fotografavosi, bet ne prie pačios konstrukcijos, o prie šalia pamestos padangos. Ot naftininkų miestas, ot dardam į pakalnę…

 43. ddd- parašė:

  Dieną-virtuali erdvė.Vakare-grožėjimasis Mažeikiškių egle.Naktį-guminė boba.Linksmų Kalėdų.

 44. Gal kas parašė:

  Žinot, kur Mažeikiuose bus papuošta eglė, nes dabar prie kultūros centro tik kalėdinė dekoracija…

 45. egle parašė:

  Senoji Mazeikiu eglute papuosta Klaipedoje !!!!

 46. turgus parašė:

  manau butu pigiau gyva pastatyti nei ta nesamone. tai gi kainuojia

 47. Xxx parašė:

  as nesuprantu kodel wisiem ji negrazi!? o man kaip tik labai grazi, nes atspindi sios dienos mazeikiu ir visos lietuvos busena!

 48. mažeikiškė parašė:

  Kur dingo SENOJI MAŽEIKIŲ eglė – ji buvo graži. Dabar stovi KOŠMARAS, o ir gatvės papuoštos VISOS atmestinai ir nykiai.

 49. Komentatorius parašė:

  Nežinau kuo ji toms apsibezdėjusioms bobutėms bloga, bet eglė, jos imitacija, atrodo labai šauniai. Gerai sugalvojo. Gali visi ir visos eiti daryti mianiškų notraukyčiū.

 50. baisu parašė:

  tikrai baisiausia egle …

 51. optimiste parašė:

  Jei miesto valdziai nerupi kaip atrodo musu egle, gal mes visi mazeikieciai paskalbkime akcija“ Papuosk kaledu egle“? Seneskim po saka, ir metalo konstrukcija bus bent panasi i egle.

  O dabar kaip is tos pasakos“ Karalius nuogas“

 52. verusele parašė:

  jau sviecia metalo gabalas*

 53. vaje parašė:

  suprantamas visu komentatoriu nepasitenkinimas…na tikrai tai ne kaledine egle, o tik metalo konstrukcija…
  lenkai pajuokavo:):)bet kur rajono valdzia ziuri????

 54. sigitas parašė:

  Mūsų miesto valdžia turbūt pamiršo kas yra Kalėdos ir kad per Jas yra puošiama kalėdų eglė, o ne kažkoks kibernetinis statinys. Ši eglė turėtų įeiti į istoriją, kaip kvailiausia eglė.

 55. mazeikietis parašė:

  prie topo centro yra puikiausia egle,ten vaikucius ir veskite ,o sita varnom palikim,daugiau ji niekam tinkama.

 56. , parašė:

  nu tokio cirko dar Mažeikiai nematė,kad METALO GRIAUČIUS vadintų eglute,jei nespėjot normaliai papuošti tai kam rengiat šou,, GĖDA VALDŽIAI

 57. Dziaukimes parašė:

  kad gavom „nuostabia dovana“ is ORLEAN, gerai dar, kad nepastate tokios eglutes, kuri pastaruoju metu „puosia“ Briuselio centra… Nejaugi nebuvo galimybes kreiptis i misku uredijas, jos tikrai nebutu atsisakiusios padovanoti miestui grazia egle, o dabar pinigai ismesti kaip i bala… Geras miesto seimininkas tikrai tokios „grozybes“ nebutu pastates, teisus tie, kurie pastebi ir klausia ar cia lenkai tyciojasi is musu, ar miesto valdzia ?!

 58. skaitytoja parašė:

  nu negaliu ziuret,ir dar egle vadinas,kas ten per egle,kur zalios,grazios sakos :{

 59. Vardas (privalomas) parašė:

  Jo…egle verta siaubo filme nufilmuoti, vaikams pagasdinti. Seniau miesto egle puosdavo kelias
  puosdavo, o dabar skubotai ta metalini griozda per diena „padabino“. Likus vos porai valandu iki „egles“ iziebimo lemputes vis dar buvo kabinejamos ant metalinio griozdo. Juokingiausia buvo, kai virukai, kurie puose vadinamaja „egle“ dar ja ir fotkino, matyt norejo kazkam parodyti koki siaubuna sukonstravo

 60. rasa parašė:

  is graziausios i negraziausia ……………… JETUS KAI LIUDNA
  gAL DAR KAS SUSIMILS IR IKI KALEDU ATVES TA EGLUTE ,
  KALEDOS STEBUKLU METAS …………

 61. Naftinis parašė:

  Nu negaliu tylet , kol Gorbačiovas buvo gamykloj – viskas buvo OK, o dabar tai pravalas juodas

 62. Alius parašė:

  Ar čia lenkai iš mūsų visų tyčiojasi , ar miesto valdžia?

 63. to pasibaisejusi 2012-12-08 15:06:17 parašė:

  pasibaisejusi 2012-12-08 15:06
  Zinot gerai kad Senis Saltis dar nemetalinis, na bet cia tik laiko klausimas……..PALAUKIT tuoj japonai robotus aprenks ,idiegs programeles ,leistuvus ,ir turesit seni salti raudonosi:DDDD

 64. Tadas parašė:

  Eglės auga miške. Čia yra metalo konstrukcijos. Taip ir sakykit – „metalo konstrukcijos papuoštos lempomis“. Miesto dizaineriai atsirado-fontanas yra gelžbetonio plyta,eglė – metalo konstrukcijos. Avangardistai…

 65. pasibaisejusi parašė:

  Zinot gerai kad Senis Saltis dar nemetalinis, na bet cia tik laiko klausimas

 66. G.. parašė:

  Jokios Kalėdų dvasios, jokių tradicijų, jokių sentimentų… Targedija, o ne eglutė… reikėjo matyti vaikų veidus ją įžiebus, ten ne eglė, o gėda visam Mažeikių miestui. Kitais metais jau geriau išvis nieko nestatyti, nei tokią… Tikėkimės, kad dienos metu nevažiuos jokie svečiai… Tikra gėda. Jau geriau ptus nueitume ir nukirstume paprasta maža, negu šita metalinė…

 67. Alma parašė:

  Gal ORLEN jau subankrutavo, kad nė eglės nenupirko. Kas tą siubą čia atvilko?????????????

 68. Mažeikiškis parašė:

  Gal kas žino, ar yra kur nors Mažeikiuos papuošta eglė, nes to metalinio gargaro mano vaikai nepripažįsta ir vis prašo nuvesti prie eglutės

 69. Andrens parašė:

  Dar noriu pasireikšt. Nu tikrai įdomu kada paskutinį kart miestas turėjo natūralią eglę???? Kas primins man?

 70. jooo parašė:

  na egle tikrai nepasakysi,kad egle baisu….kur einan?koks pavyzdys vaikams,nejaugi zaliaskare taip ir pamirsom….?

 71. Andrens parašė:

  Pritariu visiems komentatoriams, ši eglė tai tragedija. Kas ja sumastė atvilkt į mūsų miestą????

 72. ir dar parašė:

  Toji konstrukcija, vadinama egle labai derinasi Naftininkų gatvėje prie pastolių pastatytų prie renovuojamų namų. Ir prie tvoros, apjuosiančios geležinkelį. Metalas, grotos… Visur konstrukcijos. Čia šiaip- pajuokaujant

 73. marys parašė:

  Nu totalus isidergimas is egles ir Kaledu. Nejaugi miske nera egliu? Jos zymiai grazesnes uz sita metalo gabala. O gal jau kaledu simbolis ne egle o metalo konstrukcijos. Beje kiek zinau Orlen skyre eglei 30 000 litu…. Saunu :)

 74. XXI amžius Mažeikiuose parašė:

  Pastatė fontaną. Atsistebėti negalėjom griozdu kažkokiu. Dabar eglė… Urbanistika kažkokia tarp standartinių daugiaaukščių. Pilka nyku šalta… jokio šventinio efekto. Sakau gal mada jau tokia. Reikia pratintis. Jokios žalumos ir gyvybės. Elektros kabeliai su lemputėm ir metalo konstrukcija. Nu ką… su artėjančiom šventėm, miestiečiai. Tikrai Naujų Metų iš senamiesčio neisim pasitikt kaip kas metai prie tos konstrukcijos.

 75. vytas parašė:

  „Gruodžio 7 d., penktadienį, 18.00 val. prie Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios bus įžiebta Kalėdų eglė. Gražuolę dirbtinę žaliaskarę bei Naftininkų gatvės iliuminaciją mūsų miesto bendruomenei dovanoja AB „ORLEN Lietuva“.“ nuo kada kažkokia metalo konstrukcija vadinama „Gražuolę dirbtinę žaliaskarę“,geriau būtų prie telekomo bokštą padabinę liktarnomis tai būtų aukščiausia „eglė“ ant Lietuvos

 76. as parašė:

  kaime grazesnes egles stovi

 77. as parašė:

  siaubas kokia egle-geda

 78. Vardas (privalomas) parašė:

  Miesto „sanitarai“ netrukus išmontuos ją kaip metalo laužą ir parduos. Turės žmogeliai cigaretėm ir velnio lašams :-)

 79. mazeikietis parašė:

  kas sugalvojo tokia kaledu eglute geda merui dvasingas zmogus atsisakytu valdisko lovio.

 80. Dipsis parašė:

  Čia tikrai ne šventinė Kalėdų eglė, o Mažeikių GĖDŲ GĖDA!!!

 81. kysa parašė:

  siaubas kas sugalvojo tokia kaledu eglute geda merui palik valdisa lovi

 82. sANDRA parašė:

  Bent jau to tinklo vidurį būtų uždengę , nors sniego ant žemės pripylę, o dabar pastatė ten elektros paskyirstymo dėžę pliką. GĖDA.

 83. RASA parašė:

  Tai pati nykiausia eglė per Mažeikių įstoriją. NORS TIKRAI ČIA NE EGLĖ. GĖDA…………………….

 84. va parašė:

  cia cia per egle? apvyniojo gelzius lempom ir jau egle? GEDA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto