Mieste – lyg nuosavame kieme

Saugaus eismo komisiją ir Savivaldybės administraciją pasiekė seniūnijos prašymas patvirtinti naujas taksi stovėjimo vietas. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Rajono biudžetas išgyvena sunkius laikus, tačiau kai kurie verslininkai metų metais nemoka rinkliavos už išorinę reklamą. Auditoriai, atlikę patikrinimą miesto ir kaimo seniūnijose dėl vietinių rinkliavų administravimo, nustatė nemažai netvarkos.
Mieste lyg savo kieme elgiasi ne tik be leidimų reklamas įsirengiantys verslininkai, bet ir taksistai, savo nuožiūra įsirengiantys stovėjimo aikšteles.


Reklamai reikalingas leidimas 

Savivaldybės kontrolierė Alma Karvelienė informavo, jog auditoriai aiškinosi, kaip laikomasi vietinių rinkliavų nuostatų dėl prekybos ar paslaugų teikimo viešosiose vietose, dėl išorinės reklamos įrengimo, dėl leidimo įrengti laikinus kilnojamuosius įrenginius, dėl leidimo naudotis Tarybos nustatytomis miesto ir miestelių gatvių bei aikščių vietomis taksi automobiliams statyti.
Kontrolierė teigė, kad Savivaldybės taryba yra nustačiusi ir daugiau rinkliavų, tačiau auditui buvo atrinktos būtent šios.
Atliekant auditą buvo pasirinkti trys vertinimo kriterijai. Aiškintasi, ar Tarybos priimti sprendimai dėl vietinių rinkliavų atitinka teisės aktus, ar rinkliavos mokėtojai vykdė įsipareigojimus ir kaip vykdoma vietinių rinkliavų kontrolė.
Auditoriai patikrinimą dėl išorinės reklamos, laikinųjų kilnojamųjų įrenginių įrengimo ir taksi vietų nustatymo atliko ne tik Mažeikių mieste, bet ir kai kuriose seniūnijose.  

Apie šio patikrinimo rezultatus plačiau skaitykite antradienio „Santarvėje“.

3 Atsakymai į “Mieste – lyg nuosavame kieme”

  1. Taaip parašė:

    Kodėl savivaldybė nežiūri savo žemių. kaip Gamyklos 33 ,kur vairuotojai mokosi vairavimo, nors vairavimo mokykla neturi jokio dokumento kam priklauso žemė ir tikrai ne ponui, kuris ima aikštelės nuomos mokestį. Pasidomėkit.

  2. A parašė:

    Nuotrauką ir naujesnę galėjot padaryti.;) Nebūna ištisus metus gatvių pakraščiai tokie jau nešvarūs.

  3. Gediminas parašė:

    Man tik nesuprantama, kodėl iš rajono savivaldybės atėjo laiškas, su prašymu nuimti savo reklamą nes ji valdiškoje žemėje, nors reklama yra įrengta kaimynų žemėje, sudarius su jais sutartį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto