Mieste sužibo didžioji Kalėdų eglė

Jono STRAZDAUSKO nuotr.

[nggallery id=479 template=caption]Penktadienio vakarą prie Kultūros centro įvyko pagrindinės miesto eglės įžiebimo šventė. Ją Kalėdų seneliui padėjo uždegti Nykštukas su draugais ir į šventę susirinkę mažeikiškiai.


Pasitinkame K. Donelaičio metus

Ateinantys metai – Kristijono Donelaičio metai, tad ne atsitiktinai šventė prasidėjo nedidele kompozicija pagal mūsų klasiko poemos „Metai“ dalį „Žiemos rūpesčiai“. 
Tradiciškai prieš įžiebiant eglę rajono savivaldybės meras Antanas Tenys Kalėdų Seneliui perdavė simbolinį miesto raktą – jis Mažeikius valdys iki Trijų Karalių.
Teatralizuotą šventę mažeikiškiams parengė Savivaldybės kultūros centro darbuotojai.


Žibėjo fejerverkai

Šiemet šventės šeimininkas Nykštukas su savo draugais ir pagalbininkais kvietė mažeikiškius linksmintis, šokti ir dainuoti.
Šventinę nuotaiką mažeikiškiams kėlė dainininkai Agnė Michalenkovaitė ir Stanislovas Žebrauskas, spalvingas fejerverkas, kurį, kaip ir eglę bei Naftininkų ir Žemaitijos gatvių šventinį papuošimą, dovanojo bendrovė „ORLEN Lietuva“.

8 Atsakymai į “Mieste sužibo didžioji Kalėdų eglė”

 1. Skoblestė parašė:

  Nelabai įspūdinga. Grįžau ką tik iš Londono – ten Kalėdinė Eglė žymiai efektyvesnė.

 2. XXX parašė:

  Siumetines Egles papuosimai nekazka. Reikejo praeitu metu karkasa apkamsyt egles sakom ir butu buvesdaug graziau, nei kad siemet.

 3. mama parašė:

  Grazi ta egle, bent jau sventemis kvepia ne taip, kaip pernai…

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  Vardas (privalomas) 2013-12-07 15:47:29

  ir fejeverkai nuostabūs, labai gražu,,,, ačiū organizatoriams ,rėmėjams…gal žemaitojos gatvėje galima buvo daugiau girlendų…kažkai labai nykiai atrodo…vis tik pagrindinė gatvė mikrorajono …

  reikėjo nupirkti ir atnešti Eglė šauni!!!

 5. Vardas (privalomas) parašė:

  Egle tai nekokia! Bet ka turi mazeikieciai.tai nuostabu dainininka ir tekstu autoriu Stanislova Zebrauska. Didziausi Jam linkejimai! Galetumet surengti solini koncerta.Sekmes!

 6. Liudas parašė:

  Viskas šaunu,ir eglutė ir fejerverkai.Atsirado vis dėlto protingas žmogus kuris davė nurodymą fejerverkus iššauti iškart po eglutės įžiebimo, ko nebūdavo ankstesniais metais. Juk dauguma žmonių ir vaikų tik jais ateina pasigrožėti todėl nereikėjo ilgai jiems laukti šaltyje.

 7. Vardas (privalomas) parašė:

  ir fejeverkai nuostabūs, labai gražu,,,, ačiū organizatoriams ,rėmėjams…gal žemaitojos gatvėje galima buvo daugiau girlendų…kažkai labai nykiai atrodo…vis tik pagrindinė gatvė mikrorajono …

 8. Vardas (privalomas) parašė:

  Labai graži šiemet mūsų Jolka :D

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto