Miesto seniūno pavaduotojui skirta nuobauda

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Alfredui Valančiui už paukščių lizdų ardymą pasibaigus leidimui mažeikiškiai gamtosaugininkai skyrė piniginę nuobaudą. 

„Santarvė“ jau rašė apie tai, kad šių metų vasario pabaigoje Mažeikių rajono savivaldybės administracijos vadovas pasirašė įsakymą dėl varninių paukščių populiacijos gausos reguliavimo Mažeikių miesto teritorijoje. Šis dokumentas leido šiuos paukščius medžioti, ardyti jų lizdus bei pirotechnikos būdu juos baidyti Mažeikių miesto parkų ir skverų teritorijose iki kovo 1-osios.
Tačiau „Santarvė“ išsiaiškino, kad seniūnija nepaisė nurodytų terminų ir paukščių lizdai buvo ardomi pasibaigus terminui – kovo penktąją vadinamajame melioratorių parkelyje kabliais buvo draskomi varninių paukščių – kovų lizdai. Dėl to gamtosaugininkai Mažeikių seniūno pavaduotojui A. Valančiui skyrė piniginę nuobaudą.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

21 Atsakymas į "Miesto seniūno pavaduotojui skirta nuobauda"

 1. Rasa parašė:

  Prie ko čia Kryžius, juk baudą skyrė ne jis ? Citata iš straipsnio „Dėl to gamtosaugininkai Mažeikių seniūno pavaduotojui A. Valančiui skyrė piniginę nuobaudą“.

 2. PADĖKA parašė:

  lieka tik dėkoti varnoms, kad parodė tikrąjį Kryžiaus sugebėjimą priimti sprendimus žmonių naudai.

 3. skaitytoja parašė:

  Santarve, kada baigsit alkoholį reklamuot, neįmanoma nieko skaityti, pats baisiausias laikraštis

 4. Audra parašė:

  As irgi uz tvarka, kad varnos nesiktu ant galvos. Kas svarbiau: varnos ar zmogus? Geda buvo jau ne viena karta prie Naslaites laidojimo namu, kai laidotuvininkams reikejo laviruoti nuo ant galvos sikanciu varnu. O buvo ir senyvi zmones, ir vaikai, ir sveciai is kitu miestu….

 5. kryziaus draugas parašė:

  maladiec valancius. naudinga darba dirba. savivaldybes tinginiai visada apsimeta idiotais. ypac tuo pasizymi kryzius – jis niekada nieko nezino, net kai kolegoms vagims pasirasineja popierius. isjungia savo atminti – nieko nemaciau -nieko negirdejau.

 6. labas parašė:

  Manau gamtosaugininikai jau šių metų planą įvygdė su kaupu,gali premijomis pasidalinti.

 7. Ona parašė:

  Jei paukstukas apdergia ant plauku,galvos,tai nesa laime ir pinigus

 8. mikis parašė:

  tai pagal viska gaunasi kad santarve mazeikieciu priesas, nes ka bedarytum miestui ji tik issidergia, viskas blogai, juk nebutu triuksma kelusi, seniunija dar butu tu prakeiktu varnu lizdu paardziusi

 9. lankytoja parašė:

  i parka vel baisu nueit, nezinai kada blyna iskeps ant galvos, o zaliesiems tokios nesamones rupi kazkokie terminai, tai kam tie parkai reikalingi- pauksciams ar zmonems

 10. Rasa parašė:

  Šaunuolis Alfredas, kad tai padarė. Kiek mamų su vaikučiais švaresnių grįž namo iš to parkelio. Ačiū Jums už tai.

 11. Vardas (privalomas) parašė:

  ką ten ta, senų pirdylų gauja veika savivaldybėj…

 12. PRITARIU parašė:

  Pritariu, absurdo teatras. Durnių laivas. pATYS IŠLEIDŽIA DEBILIŠKUS ĮSTAYMUS, PATYS juos kvailai vykdo baudžia, nežiūrėdami į tai kad protingi žmonės daro, kaip žmonėms būtų geriau. Dabar nubaudė visus žmones. Ar jautiesi kaltas Kryžiau? Ne, nes toks įstaymas? Tai kodėl priėmei tokį? Ne tu? Tai gal galėjai laviruoti tarp kvailų įstatymų? Ne? Taip ir kuriama absurdo valstybė, kurioje nesinori gyventi.

 13. Kryžiui baudą parašė:

  Kryžius pats sau baudą turėjo skirti už debiliškų potvarkių išleidimą. Prasivoliojo porą savaičių paruoštas potvarkis pas jį stalčiuje ir galiausiai penktadienį išleidžia. O šeštadienį jau baigėsi portvarkyje nurodyta data. Realiai pusė darbo dienos Kryžiaus nesąmonėms vykdyti buvo skirta laiko. Ir kaip reikia organizuoti darbus?
  BAudą turėtų sumokėti niekamt tikęs vadovas, o ne Alfredas.

 14. Vardas (privalomas) parašė:

  Labai puikus žmogus. Visada nukenčia tie, kurie dirba.Tegu ta gamtos apsauga už baudos pinigėlius nusiperka varnų….

 15. kvaila parašė:

  tiek istatymai , tiek valdininku darbas. Negi valdininkai dirba tik del EU tesises?
  Niekur Europoje nera tiek tu varnu,

 16. teisingai parašė:

  teisingai padarė, kad nubaudė – savivaldybėje būdamas turi nerodyti iniciatyvos, nieko nedaryti, tik užpakalį krapštyti – o čia atsirado, matai, išsišokėlis, kaip jo apsnūdusiems kolegoms dabar jaustis?

 17. dipsis parašė:

  Visiškai pritariu Ech: PREMIJĄ reikėtų skirti! Jau kiek metų rytais žadina tas baisu karkimas, net svečiai, atvažiavę iš svetur, pasibaisėjo…

 18. vytautas parašė:

  trupinėlis minčiu apie [aikraščio temą: daskaitai ,jei nori žinoti kas toliau , nusipirk laikraštį…Kam to reikia, bet internetu mūms to nereikia

 19. Ech parašė:

  Ne nuobaudą, o premiją reikėtų skirti. Dar per mažai tų kovų išnaikinta. Nuo pat ryto tik KAAAR, KAAAR.

 20. ffgg parašė:

  gerai bet tik ne tada ,kai vaiksto vaikuciai su teveliasis,kada vaikuciai mato toki baisuma ir tik ne taip ,kad po saudymo mazyliai pauksciukai voliojasi zemeje,sunys nesioja ir pusgyvius ir pradedancius puti,kad savo akim maciau ,kaip[ vaikutis vos nepaeme lavona pauksciuko apipuvusi,bet pirmiau pagavo suo ir nuvego ,o vaikas klyke.va kur problema

 21. mažeikiškė parašė:

  Labai blogai,kad siriate nuobaudą,reikia tik džiaugtis,kad naikina varnas,kitaip visas miestas būtų apšiktas.Kur tas miesto grožis,gražūs parkeliai,vaikams pasivaikščioti?. Kovo mėnuo dar nėra pats blogiausias laikas lizdų griovimui,paukščiai tik perėti ruošiasi.Prašyčiau ką nespėjot padaryti pavasarį,tai atlikti rudenį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto