Miesto seniūnui – griežtas papeikimas

Miesto seniūnui Šarūnui Armonui koją pakišo Mažeikių kapinių tinklinės ir medinės tvoros įrengimo darbai. „Santarvės“ fotomontažas

Koją miesto seniūnui Šarūnai Armonui pakišo tvoros Mažeikių kapinėse įrengimo darbai. Už netinkamą pareigų atlikimą jam skirta tarnybinė nuobauda – griežtas papeikimas.
Šiuo metu sprendžiamas klausimas ir dėl galimo biudžeto lėšų iššvaistymo, svarstoma galimybė išieškoti galimai padarytą žalą.
Savivaldybės administracija dėl galimai nusikalstamos veikos, netinkamai atliekant pareigas, kreipėsi ir į prokuratūrą, tačiau ši jos neįžvelgė.
Tačiau Savivaldybės administracijos direktoriaus sudaryta komisija konstatavo, kad Š. Armonas pažeidė seniūnijos veiklos nuostatus ir dėl to padarė tarnybinį nusižengimą. Pastebėta, kad tokie nusižengimai gali būti padaromi tyčia, dėl neatsargumo ar aplaidumo. Komisijos vertinimu seniūnas nusižengimą padarė dėl aplaidumo. Todėl buvo pasiūlyta jo pažeidimą vertinti kaip šiurkštų tarnybinį nusižengimą.
Vadovaujantis Valstybės tarnybos įstatymu už šiurkštų pažeidimą gali būti skirta tarnybinė nuobauda – atleidimas iš pareigų, tačiau tik tada, jei prieš tai tarnautojui nors kartą per paskutinius 12 mėnesių buvo taikyta tarnybinė nuobauda – griežtas papeikimas. Š.Armonas tokios nuobaudos neturėjo. Todėl Savivaldybės administracijos direktorius B. Kryžius, atsižvelgdamas į komisijos rekomendacijas, seniūnui skyrė griežtą papeikimą.

Plačiau apie seniūnui pareikštus kaltinimus ir komisijos darbą – „Santarvės“ laikraštyje.

13 Atsakymų į “Miesto seniūnui – griežtas papeikimas”

 1. Lukne parašė:

  Didesnio kyšininko svietas nėra matęs

 2. Barbora parašė:

  Šaunuoliai komentatoriai, visi tokie protingi kritikuotojai, taip viską gerai žino, nusimano, bravo. Gal išvažiuokit iš to Mažeikių kaimo, pamatykit daugiau pasaulio, gal tada ir pykčio ir pavydo bus mažiau. O ir Santarvė kaip visada sužibėjo, nuostabus gimto miesto laikraštis…

 3. jo parašė:

  saunuolis seniunas, paprastas, neisdidus zmogus

 4. ATILIJ parašė:

  Trūksta jam kompetencijos. Per menkas žinių bagažas tokiam darbui, yra nauja žmogiškoji vadyba paremta psichologijos išmanymu, tam tikromis žiniomis. Valdžia tikrai turėtų pagalvoti, kad Mažeikiai yra 8- tas pagal dydį respublikos miestas ir nusipelno daugiau pagarbos nei toks seniūnas.

 5. Gyventoja parašė:

  Čia tik pumpurėliai visų seniūno nusikaltimų, tik kažkaip ta valdžia jį dangsto papeikimais. Seniai reikėjo atleisti ir tegu sugrąžina kiek prisigrobęs. Ar miestas turis seniūną, laksto pakampiais, jau 5 metai kaip užima seniūno pareigas, bet su žmonėmis bijo bendrauti, jis tik aferoms ir intrigoms sukelti.

 6. ppp parašė:

  laikykis seniune tu teisus tu nekaltas aplinka kalta

 7. NU parašė:

  NU SITA CARAITI SENIAI REIKIA VYTI,O NE PAPEIKIMAIS DANGSTYTI.DARO KA NORI,DIRBA KAIP NORI,O VISIEMS DZIN…

 8. Vardas (privalomas) parašė:

  Dar tebeska tą,kuris jau senai nebedirba? Kaip nekultūringa taip elgtis. Žiūrėkite dabartinius darbuotojus!

 9. sitas veidas parašė:

  smezuoja „prie valdzios“ daug metu,matyt gerai dirba:) Is kur tas papeikimas dabar?:))

 10. bimbalas parašė:

  Matosi, kad seniūnas nėra p.Kryžiaus „pateptasis“, reikia užleisti dūmų uždangą, paieško pas miesto tvarkytoją klaidelių – žiūrėk ir rado. Mes skaitytojai ,jau buvome ir pamiršę , kad kapų tvora pats didžiausias šimtmečio miesto nusikaltimas.

 11. rainis parašė:

  Kas čia per fenomenas, traukiate kažkokias senienas, kaip patys rašote, prokurorai nusižengimo neįžvelgė prieš kažkada tariamai blogai atliktas pareigas, skiriama nuobauda ir paskelbiama prieš miesto šventę -tikras lietuvių bruožas

 12. zemaitis :) parašė:

  tai jei as darbe dirbsiu bele ka ir bele kaip manes neatleis? :)

 13. janė parašė:

  prokurorai žalos nerado, iššvaistymo nerado tai kam tas triukšmas naudingas? Tik konservatoriams…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto