Miesto sodybose savaitgalį kilo du gaisrai

Įtariama, kad Židikų gatvėje esantis pastatas buvo padegtas, pradėtas ikiteisminis tyrimas. Nuotr. iš PGT archyvo

Savaitgalį mieste kilo du gaisrai, kurie galėjo tapti didelių nelaimių priežastimi. Atsitiktinumas lėmė, kad ūkinių pastatų šeimininkai laiku pastebėjo įsiplieskusią ugnį ir iškvietė gelbėtojus.

Įtariamas padegimas

Vėlų kovo 11-osios vakarą – prieš pusę vienuolikos – ugniagesiams gelbėtojams buvo pranešta, kad mieste, Židikų gatvėje, dega ūkinis pastatas.
Kai dvi ugniagesių automobilinės cisternos atvyko į vietą, medinė malkinė jau degė atvira liepsna, ugnies liežuviai buvo persimetę į ūkinio pastato stogą, dengtą šiferiu.
Mažeikiškiams pareigūnams į pagalbą atskubėjo balėniškiai ugniagesiai. Bendromis pastangomis per valandą ugnies šėlsmas buvo sustabdytas. Gaisravietėje pareigūnai dirbo iki pirmos valandos nakties.
Per gaisrą nudegė 200 kvadratinių metrų stogo dangos, visiškai sudegė medinė malkinė, apdegė  apie dešimt kubinių metrų malkų.
Namo savininkas pareigūnams teigė, kad medinėje malkinėje, kur ir kilo gaisras, elektros nebuvo, tačiau pastatas buvo neužrakintas.
Gaisrą pastebėjo gyvenamajame name buvę žmonės – juos nustebino tai, kad vėlų vakarą pažvelgus pro langą, kieme buvo itin šviesu.
Dėl turto sunaikinimo mažeikiškiai policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Gaisras kilo automobilyje

Gaisras, kuris sunaikino garaže stovėjusį šešerių metų automobilį, kilo kovo 10-osios pavakarę Mažeikiuose, Pievų gatvėje.
Name buvusiems šeimininkams apie pusę devynių vakaro dingo elektra, jie išėjo į kiemą patikrinti elektros skydinės ir pamatė, kad iš ūkiniame pastate esančio garažo veržiasi ugnis. Garaže buvo saugomas automobilis „Opel Astra“.
Gaisro metu visiškai sudegė mašina su dujų įranga, aprūko garažo sienos ir lubos, apdegė viduje buvę namų apyvokos daiktai.
Kaip informavo valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio pareigūnai, ugnis įsisiautėjo dėl gedimo automobilio elektros instaliacijoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto