Miesto šventėje smagių akimirkų netrūko ir sporto mėgėjams

Šachmatininkai prie muziejaus įrengtoje improvizuotoje aikštelėje susikovė dėl geležinio rikio. Neringos ŠVELNIENĖS nuotr.

Savaitgalį vykusi miesto šventė neapsiribojo tik kultūriniais renginiais ar kolektyvų pasirodymais. Tie mažeikiškiai, kurie mėgsta aktyviai leisti laisvalaikį, galėjo savo gebėjimus išbandyti prie šachmatų lentos, akies ir rankos taiklumą pasitikrinti smiginio rungtyje ar krepšinio varžybose, jėgą ir ištvermę – traukdami virvę. O tie, kurie nemėgsta konkuruoti ir varžytis, galėjo tiesiog maloniai pasimankštinti.

Apdovanojo geležiniu rikiu

Miesto šventės sportiniai renginiai prasidėjo jau nuo pat šeštadienio ryto – visus dalyvius į Juodpelkio parką pasimankštinti pakvietė Mažeikių bėgikų klubas „Penki kalnai“. Norinčiųjų mankštintis nebuvo gausu, tačiau klubo vadovės Mildos Zubavičienės parinkti ir pademonstruoti pratimai, atpalaiduojantis bėgimas visus joje dalyvavusius žmones įkvėpė naujai gerai dienai.
Kiti sportiniai renginiai vyko senamiesčio parke, tarp jų – ir geros smegenų mankštos reikalaujantis šachmatų turnyras, kuriame buvo varžomasi dėl kalvio Algirdo Stankaus nukalto geležinio rikio.
„Šis neįprastas prizas, manau, suaktyvino daugelį šachmatų mėgėjų – juk tai nekasdienis laimėjimas. Džiugu, kad man pavyko atkaklioje kovoje jį iškovoti. Geležinis rikis užims garbingą vietą tarp mano laimėtų prizų. Mūsų klubas mielai bendradarbiauja su visų švenčių rengėjais – siekiame populiarinti šachmatus. Šioje šventėje galėjome apdovanoti visų įskaitų prizininkus, aktyvumui nesutrukdė nė permainingas oras – prapliupęs lietus“, – „Santarvei“ sakė šachmatų klubo „Matas“ vadovas Gintaras Paulauskas.
Antrą vietą užėmė Adolfas Končius, su turnyro nugalėtoju sužaidęs lygiosiomis, trečias liko Algis Rudys. Dėl A. Stonkaus „Geležinio rikio“ iš viso varžėsi 18 šachmatininkų.

Sumušė rekordą

Beveik dešimtmetį mūsų rajone gyvavęs akmens metimo rekordas šeštadienį buvo sumuštas – galiūnas Mantas Lalas 7,5 kg sveriantį akmenį švystelėjo toliau nei 12 metrų (iki tol buvęs rekordas – šiek tiek daugiau nei 11 metrų).
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto