***PAPILDYTA*** Paminėtos Nepriklausomybės metinės

Senamiesčio pagrindinė mokykla

Senamiesčio pagrindinė mokykla. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

[nggallery id=104 template=caption]Kovo 11-ąją minėsime Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 22-ąsias metines. Šią dieną priimtas aktas „Dėl Lietuvos nepriklausomybės atstatymo“.
Šią šventę rengiasi paminėti ir mažeikiškiai, kai kurie švęsti pradėjo jau penktadienį.

Švietimo įstaigose – renginių gausa

Daugelis rajono švietimo įstaigų Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną pradėjo švęsti jau penktadienį.
Lopšeliuose-darželiuose bei mokyklose buvo rengiami koncertai, šokių maratonai, viktorinos, grįžtama prie tremtinių atsiminimų, organizuojamos vaikų darbų parodos, ruošiami stendai.
Dažnoje mokykloje vyko poezijos skaitymai, dalis mokinių savo palinkėjimus Tėvynei paleis į dangų – kartu su Lietuvos vėliavos spalvos balionais. Beje, Trispalvės spalvos atsispindi ir mokinių aprangoje.
Laižuvos mokiniai prisiminė kraštietį, Nepriklausomybės atkūrimo akto signatarą Joną Liaučių.
Sedos bei Viekšnių gimnazijų auklėtiniai rinkosi į vietos bažnyčiose aukojamas šv. Mišias už Lietuvą.

„Vyturio“ pradinė mokykla. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

„Vyturiukai“ kūrė spalvingus paukščius

„Vyturio“ pradinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja Vida Pudžemienė „Santarvei“ pranešė, kad pirmą kartą tokia proga mokykloje buvo tiek daug džiaugsmo, geros nuotaikos, spalvų ir juoko. Kiekviena klasė dovanojo Lietuvai po labai gražų, spalvingą paukštį.
„Taip jie išreiškė savo jausmus, kad gali gyventi laisvoje, nepriklausomoje Lietuvoje. Šventė prasidėjo televizijos laida „Europos vidury“. Moksleiviai pristatė savo klasę su dideliu džiaugsmu, kad gali mokytis, kurti, draugauti ir pramogauti. Šventei visi ruošėsi atsakingai ir skirtingai. Buvo įdomu stebėti kiekvienos klasės pasirodymą, taip pat jų sukurtą ir pagamintą paukštį,“ – įspūdžiais dalijosi direktoriaus pavaduotoja ir pridūrė, kad klasėms buvo įteikti padėkos raštai.
V. Pudžemienė informavo, kad be darbščių ir kūrybingų mokytojų pagalbos čia neapsieita.

„Ventos“ pagrindinė mokykla mažeikiškius kvietė prisijungti prie bendruomeniškumo akcijos „Lietuviais esame mes gimę...“ Planuojančiųjų prisijungti prašyta neužmiršti šventės akcento – geltono, žalio arba raudono baliono. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Organizavo sporto varžybas

Sekmadienį minima Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena iš anksto buvo pažymėta ir kai kuriose kaimo bendruomenėse.
Penktadienį į šia proga organizuojamus koncertus rinkosi rubikiškiai, laižuviškiai bei palnosiškiai. Šeštadienį Auksodėje buvo planuojamos šaškių varžybos.
Mažeikiškiai šeštadienį buvo kviečiami į Kultūros centro pramogų salę, kur jėgas galėjo išbandyti rankų lenkikai.
Sporto varžybomis prasidėjo ir sekmadienis. Iki pietų skirtingose vietose rungėsi sporto mėgėjai – šachmatininkai ir šaškininkai (Urvikiuose bei Židikuose), krepšininkai iš kaimiškųjų seniūnijų (Merkelio Račkausko gimnazijoje), čiuožikai (Ledo arenoje) bei stalo tenisininkai (Leckavoje).

Jei turite daugiau informacijos ar nuotraukų šia tema, kviečiame pasidalinti el. paštu naujiena@santarve.lt arba tiesiog portalo viršuje paspausti mygtuką „Atsiųsti naujieną“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto