Ministerijoje – Globos namų auklėtinių darbai

Ši mažeikiškės Akvilės nuotrauka pateko tarp 6 nugalėtojų. Iš viso konkursui pateikta per 200 vaikų užfiksuotų akimirkų.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje eksponuojami socialinės iniciatyvos „Parama vaikams“ organizuoto fotografijų konkurso „Mano pasaulis“ darbai, kuriuose vaikų globos namų auklėtiniai užfiksavę savo gyvenimo akimirkas.

Parodoje – ir mažeikiškių darbai

Ministerija primena, kad fotografijų konkursas Lietuvos vaikų globos namų auklėtiniams buvo paskelbtas praėjusių metų gegužę. Per beveik mėnesį buvo užregistruoti 69 dalyviai iš 19-os vaikų globos įstaigų. Iš viso konkursui pateikta per 200 fotografijų.
Speciali fotomenininkų komisija išrinko tris nugalėtojus. Dar tiek pat išrinko interneto galerijos lankytojai. Tarp šių nugalėtojų pateko ir Mažeikių vaikų našlaičių ir senelių globos namų auklėtinė Akvilė Ž.
Specialiuoju prizu apdovanotas dar vienas mažeikiškis – Mantas B.

Apdovanojo už didžiausią aktyvumą

Mažeikių vaikų našlaičių ir senelių globos namų direktoriaus pavaduotoja Raimonda Veličkienė „Santarvei“ pasakojo, kad mažeikiškiai laimėtojai gavo kelioninius krepšius, ausines, mokomosios literatūros fotografijai bei fotografijos albumus, kuriuose pateikti profesionalių fotomenininkų iš viso pasaulio darbai.
„Svarbu paminėti, jog Mažeikių vaikų našlaičių ir senelių globos namai gavo specialų apdovanojimą už didžiausią aktyvumą,“ – džiaugėsi pavaduotoja.
Prizus išdalijo po Lietuvos vaikų globos įstaigas keliavę iniciatyvos „Parama vaikams“ atstovai Žilvinas Karpis ir Ieva Karpienė.
Ši socialinė iniciatyva yra pagrįsta savanoriška veikla, jos tikslas – išsiaiškinti Lietuvos vaikų globos namuose gyvenančių vaikų problemas ir padėti rėmėjams optimaliau paskirstyti Lietuvos vaikų globos namams aukojamas vertybes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto