Ministras mažeikiškiams negailėjo pažadų

Susitikime su savivaldos atstovais ministrui Valentinui Mazuroniui ir viceministrui Almantui Petkui teko daugiausiai klausimų. Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Penktadienį Mažeikiuose pirmą kartą lankėsi šios kadencijos Vyriausybės ir Seimo delegacija.
Svečiai aplankė AB „ORLEN Lietuva“, Savivaldybės kontroliuojamas bendroves „Mažeikių vandenys“ ir „Mažeikių šilumos tinklai“, susitiko su savivaldos atstovais.

Tikslas – problemas išgirsti  vietoje

Mažeikiškio parlamentaro Kęstučio Bartkevičiaus iniciatyva į Mažeikius atvyko aplinkos ministras Valentinas Mazuronis, viceministras Almantas Petkus, energetikos viceministrė Renata Cytacka, Seimo Audito komiteto pirmininkė Jolita Vaickienė, Seimo narys Andrius Mazuronis.
„Norime iš jūsų pačių išgirsti problemas, paklausti, kaip, jūsų nuomone, Aplinkos ministerija jas gali spręsti. Norime išgirsti siūlymų, kaip pagerinti gyvenimą vietoje. Apsitariant galima daugiau nuveikti ir rezultatų geresnių pasiekti. Mūsų toks darbo principas visais klausimais“, – vizito tikslą per susitikimą su Savivaldybės administracijos, Tarybos, įmonių atstovais apibūdino aplinkos ministras V. Mazuronis.
Svečiai nekalbėjo apie ministerijų planus, vizijas, o leido patiems mažeikiškiams klausti apie tai, kas jiems rūpi, apie ką labiausiai norėtų sužinoti. Per daugiau kaip valandą trukusį susitikimą buvo paliesta nemažai mažeikiškiams svarbių klausimų.
Apie kokias mažeikiškiams aktualias problemas kalbėta susitikime, skaitykite antradienio „Santarvėje“.

5 Atsakymai į “Ministras mažeikiškiams negailėjo pažadų”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Jeigu jau tų atykusių ponų tikslas buvo problemas išgirsti vietoje , tai tada ponuliai turėjo susitikti ir su renovuojamų namų gyventojais. Juk Seimo narys K. Bartkevičius galėjo padaryti viską, kad būtų suorganizuotas Aplinkos ministro susitikimas su gyventojais, kurių namus renovuoja UAB ,,Varduva“.
  Gaila, bet Aplinkos ministrui neteko išgirsti gyventojų (pa)siūlymų, kaip pagerinti gyvenimą vietoje.

 2. Tikslas – problemas išgirsti vietoje parašė:

  K. Bartkevičius yra sakęs, kad bandys į Mažeikius atvežti atsakingų institucijų, Seimo atstovus – kad jie iš arčiau susipažintų su dėl dujų tiekimo kylančia problema.

  Įdomu ,kur mūsų Seimo narys K.Bartkevičius nuvežė atsakingų institucijų ,Seimo atstovus ( jų veideliai yra matomi nuotraukoje) kad jie iš arčiau susipažintų su dėl dujų tiekimo kylančia problema ? Niekas negali paneigti , bet atvykę atstovai tikrai buvo i visai šalia UAB ,,Saurida“.

 3. to Tadui parašė:

  skaitykite rašinį „Santarvėje“, ten yra.

 4. Tadas parašė:

  Ar buvo kalbėta apie Ranco išmyslus ir kas buvo sprendžiama tuo klausimu?

 5. vytautas parašė:

  Ačiu. spasibo partijai rodnoj.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto