Ministro rekomendacijos – ne pacientų naudai

Kad nebūtų platinama koronaviruso infekcija, sveikatos apsaugos ministras savo rekomendacijomis siekia sustabdyti medikų „migraciją“ iš vienos gydymo įstaigos į kitą. Nuotr. iš SAM archyvo

Sveikatos apsaugos ministras ragina greičiau atnaujinti planinių paslaugų teikimą, o gydymo įstaigos teigia negalinčios to padaryti dėl paties ministro veiksmų.
Ne tik Mažeikiuose veikiančios privačios klinikos, bet ir ligoninė neišsiverčia be iš kitur atvažiuojančių specialistų, tačiau ministras apribojo medikų galimybes dirbti keliose sveikatos priežiūros įstaigose.
Kilus nepasitenkinimo bangai, ministras ėmė aiškinti, jo nauja tvarka tėra rekomendacija, tačiau situacijos tai nepakeitė – pagrindinės darbovietės neskuba specialistų išleisti į regionus.
Pasigirsta spėlionių, kad, prisidengęs karantinu, sveikatos apsaugos ministras nori įgyvendinti reformą, palankią didžiosioms šalies ligoninėms.
Nors situacija dėl gydymo įstaigų veiklos atnaujinimo Mažeikių rajono savivaldybėje yra gera – daugelis jų Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui jau pateikė paslaugų atnaujinimo planus, tačiau pačių paslaugų teikti neskubama. Ir nėra sąlygų tai daryti, nes daugelis konsultuojančių gydytojų į Mažeikius atvažiuoja tik kaip antraeilininkai.
Kalbinti medikai, komentuodami sveikatos apsaugos ministro raginimą greičiau imtis paslaugų atnaujinimo įstaigose, replikuoja: ar tik A. Veryga nebus pamiršęs savo rekomendacijų dėl vadinamosios kryžminės taršos, kurios ir yra veiklos atnaujinimo stabdis?

Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

One Reply to “Ministro rekomendacijos – ne pacientų naudai”

  1. Nu taip parašė:

    Kodėl nerasote kad Mažeikių savivaldybė gavo pusę milijono kaukių iš Naftos imones.Tik įdomu kur visos kaukės nuplaukė.Net visos trys mero apsauginės kartu dalyvavo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto