Miškininkai ir jų pagalbininkai kėlė inkilus

Nuotr. iš „Jievaro“ pagrindinės mokyklos archyvo

Valstybinių miškų urėdijos Mažeikių regioninis padalinys kartu su „Jievaro“ pagrindinės mokyklos, lopšelio-darželio „Gintarėlis“ ir AB „ORLEN Lietuva“ atstovais šventėje „Paukščiai grįžta namo“ iškėlė keturias dešimtis inkilų, skirtų miško sparnuočiams.

});

Norėtų pritraukti daugiau dalyvių

Miškininkai pastebi: jų organizuojama kasmetinė inkilų kėlimo šventė patraukia vis daugiau miško mylėtojų iš visos Lietuvos. Šiemet 40-ies paukščių dienos proga miškininkai pakvietė šioje šventėje dalyvauti ne tik mokyklų, bet ir kitų įstaigų, bendruomenių atstovus. Šalyje miško sparnuočiams buvo iškelta apie 8 tūkst. inkilų.

Dvi dienas trukusioje inkilų kėlimo akcijoje kartu su Valstybinių miškų urėdijos Mažeikių regioninio padalinio miškininkais dalyvavo didelė grupė „Jievaro“ pagrindinės mokyklos moksleivių, lopšelio-darželio „Gintarėlis“ vaikai su mokytojomis, AB „ORLEN Lietuva“ darbuotojai su vaikais.

„Inkilus kėlėme Jonaičių miške, kuris prieš keletą metų smarkiai nukentėjo nuo čia siautusio didžiulio gaisro, ir...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto