Mitinge Vilniuje dalyvavo ir mažeikiškiai

Dainiaus Labučio (ELTA) nuotr.

Šiandien Vilniuje profesinės sąjungos surengė didžiausią po 2008-ųjų metų krizės mitingą „Baudžiavai darbe – ne! Darbuotojų garantijų mažinimui – ne!“
Mitingo rengėjai gavo leidimą į renginį surinkti 2 tūkst. žmonių. Mitinge dalyvavo ir savo poziciją dėl socialinio modelio nuostatų, dėl to, jog jos nederinamos su profesinėmis sąjungomis, reiškė ir Mažeikių rajono atstovai.

Virginija Vilimienė. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Sostinės centre surengtame mitinge dalyvavo Naftininkų, Šilumos tinklų, Lietuvos švietimo įstaigų profesinių sąjungų susivienijimo Mažeikių rajono atstovai.
Pasak Naftininkų profesinės sąjungos tarybos pirmininkės Virginijos Vilimienės, Lietuvos profesinių sąjungų organizuoto mitingo dalyviai buvo nusiteikę ne prieš patį socialinį modelį, bet prieš tai, kad jį priėmus būtų mažinamos darbuotojų socialinės garantijos.
„Reikalaavome valstybės, kad absoliučiai viską – visas įstatymų nuostatas ir planuojamus  pakeitimus – suderintų su Lietuvos profesinių sąjungų konfederacija.
Vyriausybė negražiai pasielgė pateikdama Seimui tvirtinti projektą, nesuderintą su profesinėmis sąjungomis. Todėl profesinės sąjungos dar pavasarį, sužinojusios, kada prasidės Seimo sesija, iš karto paskelbė, kad būtent tą dieną bus rengiamas mitingas“, – sakė V. Vilimienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto